Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Drążki do podciągania sufitowe

( ilość produktów: 1 )

Drążki do podciągania montowane do sufitu

Drążki do podciągania wykonane z wysokiej jakości polskiej stali, pomalowane proszkowo w celu zapewnienia najwyższej odporności na uszkodzenia oraz warunki atmosferyczne. Drążki umożliwiające montaż na suficie.

Drążki do podciągania sufitowe

Chcesz budować swoją siłę i rozwijać sprawność, ćwicząc na drążku? W Twojej domowej siłowni brakuje miejsca na drążki montowane do ściany, a drążek rozporowy nie spełnia Twoich oczekiwań? W takim razie rozwiązaniem, które pozwoli Ci ćwiczyć efektywnie, nie zajmując jednocześnie dużo miejsca, jest drążek do podciągania sufitowy. Funkcjonalne modele drążków na sufit znajdziesz w ofercie DBX Bushido. Wybierz właściwy dla siebie drążek do podciągania na sufit i ciesz się efektywnym treningiem.

 

Drążki do sufitu – optymalne rozwiązanie do małych pomieszczeń

Drążek na sufit to odpowiednia alternatywa dla drążków ściennych, szczególnie w przypadku osób, które nie dysponują dużą ilością miejsca w pomieszczeniu, które chcą przeznaczyć na ćwiczenia. Ten rodzaj drążka zajmuje mało miejsca i nie przeszkadza np. w ustawianiu mebli, jednocześnie pozostając równie funkcjonalnym rozwiązaniem jak drążki ścienne czy rozporowe. Jeśli drążek sufitowy jest dla Ciebie optymalną opcją, skorzystaj z oferty DBX Bushido, w której znajdziesz wysokiej jakości, funkcjonalne drążki.

 

Jakie drążki do sufitu znajdziesz w ofercie DBX Bushido?

Nasza oferta spełni oczekiwania wszystkich osób, które chcą za pomocą ćwiczeń na drążku budować siłę i nieustannie rozwijać sprawność ruchową. W zależności od tego, jakie ćwiczenia zamierzasz wykonywać na swoim drążku sufitowym, możesz zdecydować się typowy drążek do podciągania sufitowy lub drążek gimnastyczny. Czym różnią się od siebie oba modele?Drążek do podciągania na sufit ma szerokość 120 cm, co pozwala Ci podciągać się w dowolnym rozstawie ramion, ćwicząc różne partie mięśni. Jego odległość od sufitu wynosi 40 cm, dzięki czemu możesz swobodnie podciągać się w wybrany sposób.Drążek gimnastyczny również ma szerokość 120 cm, ale jego odległość od sufitu wynosi 80 cm, co pozwala swobodnie wykonywać ćwiczenia gimnastyczne na drążku, np. wymyki odmyki.Obydwa modele dostępnych u nas drążków sufitowych przymocowane są do stalowych profili, które umożliwiają montaż zarówno na suficie, jak i na ścianie. Dzięki temu możesz zamontować je w dowolnym miejscu i zmieniać aranżację pomieszczenia, w którym ćwiczysz, bez konieczności zakupu nowego sprzętu.

 

Drążek na sufit – wybierz najlepsze rozwiązania od DBX Bushido

Sprzęt sportowy, który oferujemy naszym klientom, jest najwyższej jakości i pozwala przez długi czas wykorzystywać go do intensywnego treningu. Wytrzymałe profile są w stanie utrzymać ciężar do 150 kg. Malowanie proszkowe bardzo dobrze pokrywa materiał, gwarantując drążkowi estetyczny wygląd, a przy tym skutecznie chroni materiał przed czynnikami zewnętrznymi i korozją. Nasze drążki sufitowe objęte są 24-miesięczną gwarancją.

 

Zobacz także: Drążki na ścianępodpórki treningowe do pompek oraz drążki rozporowe

pixel