Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Tarcze bokserskie - Tarcze treningowe

( ilość produktów: 32 )

Tarcze bokserskie - Tarcze treningowe - Tarcze do boksu

tarcze treningowe

Oferowane przez nas tarcze treningowe  wykonane zostały bardzo mocnej odmiany plawilu zapewniającego wysoką wytrzymałość na wszelkie uszkodzenia oraz łatwość w utrzymaniu czystości.  Wszystkie nasze tarcze treningowe wypełnione są pianką poliuretanową która zapewnia właściwą amortyzację uderzeń oraz nie zbija się podczas jej użytkowania. W naszej ofercie można znaleźć tarcze treningowe do kopnięć, tarcze PAOłapy trenera oraz tarcze Tajskie - "Tajki". Wszystkie tarcze treningowe z naszej oferty objęte są 2 letnią gwarancją na wszelkie uszkodzenia.

Marka
Cena
-

 

Rodzaje tarcz treningowych w DBX Bushido

 

Nasza oferta tarcz treningowych jest bardzo kompleksowa i może posłużyć do wyposażenia bardzo różnych klubów sportów walki, począwszy od pięściarstwa i MMA, a skończywszy na technikach pochodzących ze wschodu. Oferujemy zarówno tarcze dla trenera, jak również tarcze treningowe ścienne, które można stosować przy samodzielnych ćwiczeniach.

 

  • Tarcze PAO – są to bardzo popularne tarcze, które sprawdzają się jako tarcze bokserskie, a także w wielu innych dyscyplinach. Należą do do niewielkich tarcz, gdyż ich wymiary zwykle wynoszą od około 40 centymetrów długości i 20-25 centymetrów szerokości. Dzięki niewielkim wymiarom partner asystujący może z łatwością szybko je przemieszczać, pomagają w treningu szybkościowym i celnościowym. Tarcze treningowe PAO sprawdzają się również w trenowaniu technik walki w parterze. 
  • Łapy trenera – to popularne tarcze do boksu, stosowane w pięściarstwie. Podobnie jak tarcze PAO są niewielki i umożliwiają szybką pracę rąk trenera lub partnera w treningu. 
  • Tarcze tajskie – ten typ tarcz treningowych ma nieco większe wymiary niż tarcze PAO, dzięki czemu zasłaniają również łokieć trenera. Taka specyfika pozwala trenować nie tylko ciosy, ale również kopnięcia z zachowaniem bezpieczeństwa. 
  • Tarcze treningowe do kopnięć – charakteryzują się większą powierzchnią (60x30 cm), dzięki czemu skutecznie zasłaniają partnera. Bardzo ważna jest również ich grubość, która powinna wynosić co najmniej 10 cm, aby dobrze amortyzować siłę kopnięć. Oferujemy wyprofilowane modele, które zapobiegają ześlizgiwaniu się kopnięć. 

 

W naszej ofercie dostępne są także tarcze ścienne, które umożliwiają samodzielny trening. Wśród naszych tarcz treningowych znajdziesz też tarcze w kształcie twarzy człowieka, która imituje warunki sparingu lub właściwego starcia.

 

Tarcza treningowa z pianki poliuretanowe – skuteczna amortyzacja

 

W DBX Bushido dostępne są tarcze treningowe wypełnione pianką poliuretanową. Jest to materiał, który gwarantuje znakomitą amortyzację, a ponadto jest wytrzymały i nie odkształca się stale po krótkim czasie, jak ma to miejsce w przypadku tarcz treningowych z pianki tapicerskiej.

 

Jakim materiałem pokrywamy tarcze treningowe Bushido?

 

Nasze tarcze pokryte są plawilem, który jest materiałem zachowującym wytrzymałość skóry naturalnej, jednak jest znacznie tańszy. Ponadto jest gładki i elastyczny, a także łatwo się go czyści.

pixel