Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Rezystory prędkości i skoku

( ilość produktów: 1 )

Rezystor prędkości to przyrząd idealnie nadający się do samodzielnych treningów. Przeznaczony zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów, którzy liczą na efektywny trening ogólnorozwojowy, wraz z elementami pozwalającymi na pracę nad dynamiką i siłą.

Czym jest rezystor prędkości?

Konstrukcja rezystora prędkości przypomina kamizelkę/uprząż zakładaną na górną część ciała, do której zostaje przypięty ekspander. Regulowane szelki są mocne, wytrzymałe i wygodne podczas ćwiczeń. Nie powodują otarć ani nie wpływają na powstawanie ucisków, dlatego zapewniają nie tylko efektywny, lecz również bezpieczny trening.

 

Ćwiczenia z rezystorem prędkości

Dzięki rezystorowi prędkości można wykonywać różnego rodzaju ćwiczenia – samodzielnie, na sali treningowej bądź w domowej siłowni. Wszędzie tam, gdzie ekspander zakończony karabińczykiem można swobodnie podpiąć, np. do ściany lub drabinki.

 

Z rezystorem i ekspanderem warto pracować nad prędkością oraz reaktywnością. Zamiana ekspandera na taśmę elastyczną, to z kolei doskonała okazja do pracy nad poszczególnymi partiami ciała, dzięki ciągnięciu obciążenia.

 

Ten wielofunkcyjny zestaw nadaje się do wykonywania treningów motorycznych i funkcjonalnych. Sprzęt pozwala doskonalić zwinność i szybkość. Umożliwia przeprowadzenie wielu rodzajów treningów, w zależności od wykorzystywanych elementów, w tym np. przeszkód. Posłuży między innymi miłośnikom sprintów i osobom szukającym przyrządów do plyometrii.

 

Rezystor skoku w treningu plyometrycznym

Podczas treningu szybkości, wytrzymałości lub w trakcie ćwiczeń mających na celu poprawę kondycji, można wykorzystać również rezystor skoku. Trening plyometryczny pozwala na przekształcanie siły w dynamikę i szybkość.

 

Dostępne w naszej ofercie sprzęty, w tym rezystor prędkości i rezystor skoku, wpływają nie tylko na lepsze efekty treningowe, lecz również mają znaczenie dla bezpiecznie przeprowadzanych ćwiczeń.

 

Spadochron do biegania – dlaczego warto go wybrać?

Innym sprzętem sprawdzającym się do pracy nad kondycją, wytrzymałością, techniką, dynamiką i siłą jest spadochron do biegania. Sprzęt niedrogi, niewielkich rozmiarów po złożeniu, który sprawdza się w otwartej przestrzeni, głównie w wietrzne dni.

 

Spadochron do biegania kojarzy się z treningiem biegowym, ale równie dobrze może być wykorzystany przez miłośnika innego sporu, który chce budować siłę i dynamikę. Nadaje się on zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.

 

Na co zwrócić uwagę podczas wybierania spadochronu do biegania?

Spadochron do biegania musi być dobrze wykonany, trwały, odpowiedniej jakości, o pewnym i wygodnym sposobie mocowania. Marka w tym przypadku ma znaczenie, dlatego polecamy renomowany sprzęt z naszej oferty.

 

Zobacz także: Gumy - taśmy pilatesuchwyty do gum treningowych i akcesoria oraz ekspandery i uprzęże treningowe

pixel