Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Odzież treningowa

( ilość produktów: 4 )

Szukasz odzieży treningowej dla dzieci, która zapewni małemu sportowcowi komfort i bezpieczeństwo w czasie treningu? Przekonaj się, dlaczego dziecięca odzież treningowa z DBX Bushido to strzał w dziesiątkę.

Marka

Rashguardy dziecięce – funkcjonalne koszulki treningowe

Rashguardy dla dzieci to kompresyjne, termoaktywne i oddychające koszulki sportowe. Wykazują one bardzo korzystne właściwości, które podnoszą komfort i bezpieczeństwo treningu aktywnych dzieci. W jaki sposób?

 

  • Termoaktywny materiał odprowadza wilgoć na zewnątrz, dzięki czemu skóra dziecka nie ma kontaktu z mokrą tkaniną.
  • Oddychająca tkanina zapewnia niezakłócony przepływ powietrza, dzięki czemu skóra dziecka może mieć do niego stały dostęp.
  • Dzięki kompresyjności poprawia się ukrwienie i utlenienie mięśni, co obniża ryzyko odniesienia urazów.
  • Materiały, z których produkujemy dziecięcą odzież treningową, są bardzo wytrzymałe i gwarantują długotrwałą jakość, nawet przy intensywnej eksploatacji.

 

Spodenki i legginsy sportowe dla dzieci

Z materiałów o takich samych właściwościach wykonane są też spodenki i legginsy sportowe dla dzieci. Skompletowanie komfortowego stroju na trening dla dziecka jest zatem dzięki naszej ofercie bardzo łatwe. Wystarczy postawić na wysokiej jakości dziecięcą odzież treningową DBX Bushido, gwarantującą wygodę i bezpieczeństwo małych sportowców.

 

Odzież do treningów dziecięca – stawiamy na wytrzymałość

Dziecięca odzież treningowa od DBX Bushido powstaje z materiału, który wykazuje wyjątkową trwałość i oporność na rozerwania. Dzięki temu doskonale sprawdza się w szerokiej gamie dyscyplin sportowych, nie wyłączając z tego sportów walki, które należą do najbardziej kontaktowych. Dodatkowe wzmocnienia na szwach oraz w szczególnie narażonych na rozdarcia miejscach, np. w kroku spodenek, pozwalają bez obaw wykonywać ruchy w szerokim zakresie, np. wysokie kopnięcia.

 

Dziecięca odzież na trening od DBX Bushido – komfort i swoboda ruchów

Odzież treningowa dla dzieci z naszej oferty jest doskonale dopasowana do sylwetki, dzięki czemu w żaden sposób nie krępuje ruchów, ułatwiając tym samym wykonywanie wszystkich ćwiczeń w prawidłowy sposób. Bardzo ważne w tym kontekście są nierozciągliwe pasy w formie karczka. Zapobiegają one zsuwaniu się spodenek z pasa nawet przy intensywnej aktywności. W przypadku wykonywania ćwiczeń nóg albo technik kopanych pomocne są też rozcięcia na nogawkach, które jeszcze bardziej podnoszą swobodę wykonywania ćwiczeń.

pixel