SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Mata puzzle piankowe

( ilość produktów: 11 )

MATY TRENINGOWE - PUZZLE - TATAMI

 

W swojej ofercie posiadamy zarówno maty puzzle pod sprzęt jak i maty TATAMI

Maty treningowe (puzzle) wykonane z wysokiej jakości tworzywa EVA dzięki czemu są odporne na uszkodzenia i odkształcenia oraz doskonale amortyzują uderzenia. Maty stosowane są zarówno pod sprzęt treningowy jak i w celu wyłożenia podłogi w pomieszczaniach w których wykonuje się ćwiczenia bezpośrednio na podłodze.

Maty TATAMI - Puzzle w wymiarach 1x1m i grubości 2 cm oraz 4 cm, przeznaczone zarówno do treningu sportów walki jak i treningu gimnastycznego.

 

Marka
Cena
-

Mata piankowa puzzle, zwana również matą tatami, to element wykorzystywany powszechnie w klubach fitness, siłowniach, klubach sportów walki, salach gimnastycznych oraz w domach wielu osób, które na co dzień dbają o swoją formę, wykonując różne ćwiczenia gimanstyczne czy aerobowe. Dowiedz się, dlaczego jest to tak powszechny element wyposażenia obiektów sportowych, a także zapoznaj z naszą ofertą i zdecyduj, jaka mata tatami najlepiej sprawdzi się w Twoim klubie, sali gimnastycznej lub w domu.    

 

Mata puzzle – co to jest?

Mata treningowa puzzle to wykonana ze sztucznego tworzywa powierzchnia, którą można wyłożyć na podłodze klubu sportowego, sali gimnastycznej lub własnego domu w celu postawienia na nich urządzeń przeznaczonych do ćwiczeń lub po prostu wykonywania na nich ćwiczeń gimnastycznych czy aerobowych. Rozwiązanie to może znakomicie zastąpić materace gimnastyczne do ćwiczeń. Krawędzie maty posiadają wypustki charakterystyczne dla puzzli, dzięki czemu elementy maty można łączyć ze sobą dowolnie w celu wyłożenia nią różnej podłogi o różnej powierzchni. Do mat dołączane są również obramowania, które można założyć na wypustki, aby uniknąć ich uszkodzenia w czasie użytkowania.


Tatami – mata z wytrzymałego tworzywa sztucznego

Dostępne w ofercie sklepu DBX Bushido maty piankowe puzzle wykonane są z syntetycznego tworzywa EVA. Jest to bardzo wytrzymała pianka, która charakteryzuje się wieloma właściwościami gwarantującymi długą żywotność maty, a także wysoki komfort treningu. Cechy charakterystyczne maty tatami z pianki EVA to: 

 

  • dobre właściwości amortyzacyjne – dzięki nim można z powodzeniem trenować na macie sporty walki, takie jak MMA czy zapasy, a także wiele innych ćwiczeń wykonywanych podłodze;
  • wytrzymałość – maty nie kruszą się i nie odkształcają nawet po długim okresie ich eksploatacji;
  • jednolitość odlewu – pianki nie są zgrzewane ani klejone, dzięki czemu nie rozchodzą się i nie rozwarstwiają;
  • antypoślizgowość – mata do ćwiczeń nie przesuwa się po podłodze, dzięki czemu można wygodnie i bezpiecznie wykonywać ćwiczenia;
  • odporność na wilgoć – pianka EVA nie wchłania wilgoci, dzięki czemu mata puzzle wykonana z tego tworzywa jest łatwa w utrzymaniu jej w czystości.

 

Maty puzzle piankowe w ofercie DBX Bushido

W naszej ofercie dostępne są maty puzzle o wymiarach 1m x 1m. Jest to na tyle duża powierzchnia, że pozwala bez problemu za pomocą kilku elementów wypełnić podłogę w siłowni czy pokoju. Pianki dostępne są w wariantach o grubości 2 cm lub 4 cm, dzięki czemu można dostosować wybór pod kątem podłożenia maty pod przyrządy lub wykonywania ćwiczeń na podłodze. Maty są dwustronne – każda ze stron różni się kolorem. Jest to funkcja przydatna podczas wyznaczania pola ćwiczeń, np. umownego ringu. Łączenia są na tyle dobrze dopasowane, że pojedyncze elementy maty nie rozsuwają się, tworząc jednolitą całość w czasie użytkowania.

 

Zobacz także: Rękawice bokserskie, worki z wodą oraz bandaże i owijki bokserskie

pixel