Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Piłki Slam Ball

( ilość produktów: 8 )

Piłki Slam Ball

Piłki typu Slam Ball są używane są powszechnie w ogólnie pojętym treningu przekrojowym i funkcjonalnym. Dzięki dużej odporności na uszkodzenia można ich używać do rzutów i uderzeń o ścianę/podłogę.

Marka
Cena
-
  

Piłki treningowe slam ball

Rozwijaj siłę eksplozywną i wzmacniaj partie mięśni na całym ciele. Pomogą Ci w tym dostępne w DBX Bushido piłki treningowe slam ball. Przekonaj się o zaletach treningu z piłkami slam ball oraz o jakości dostępnych u nas piłek.

 

Czym są piłki treningowe slam ball?

Piłki treningowe slam ball to piłki wykonane z wytrzymałej gumy i wypełnione sypkim wypełnieniem o zróżnicowanej masie. Ich przeznaczeniem jest przede wszystkim trening siły eksplozywnej, choć z powodzeniem sprawdzają się też w treningu przekrojowym, umożliwiając rozwijanie i wzmacnianie mięśni całego ciała.

 

Slam ball – piłka do ćwiczeń siłowych

Zasadniczym celem wykorzystania piłek slam ball jest rozwijanie siły eksplozywnej. Piłki treningowe slam ball to piłki do treningów siłowych polegających na wykonywaniu dynamicznych uderzeń piłką o podłoże lub o ścianę. Różne ćwiczenia pozwalają rozwijać siłę mięśni ramion i korpusu w poszczególnych jego obszarach.

 

Trenuj całe ciało z piłkami slam ball

Piłki do treningów siłowych slam ball mogą być wykorzystywane nie tylko do ćwiczenia siły eksplozywnej i wytrzymałości. Slam ball to piłki do treningów przekrojowych, dlatego możesz urozmaicać dzięki nim wiele podstawowych ćwiczeń, takich jak pompki, burpees, ćwiczenia korpusu, mięśni brzucha i pleców. Wykorzystanie piłek slam ball do treningu przekrojowego pozwala tak naprawdę zaangażować mięśnie całego ciała, rozwijając ich siłę, wytrzymałość, mobilność  i dynamikę. Intensywny trening z piłkami slam ball pomaga również w redukcji masy ciała.

 

Piłki slam ball od DBX Bushido – co oferujemy?

W naszej ofercie piłki slam ball znajdą dla siebie osoby w każdym wieku i o różnym poziomie wytrenowania. Oferujemy bowiem piłki w zakresie masy od 3 do 22 kg, dzięki czemu nasz asortyment można wykorzystywać zarówno do ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych, jak również do intensywnych ćwiczeń siłowych. Nasze piłki do treningów siłowych wykonane są z wytrzymałego materiału, dzięki czemu można z powodzeniem uderzać nimi o podłogę i ściany, bez obaw o rozdarcia czy inne uszkodzenia . Antypoślizgowa powierzchnia podnosi komfort i bezpieczeństwo treningu, obniżając ryzyko wyślizgnięcia się piłki z dłoni.

 

Zobacz także: Piłki Wall Ballgimnastyczne - fitness oraz piłki lekarskie

pixel