Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Sprzęt bokserski

( ilość produktów: 172 )

 

 

Pięściarstwo jest jedną z piękniejszych dyscyplin sportów walki, nic więc dziwnego, że na treningi bokserskie zapisuje się mnóstwo młodych adeptów. Aby trening był efektywny i bezpieczny, niezbędny jest wysokiej jakości sprzęt bokserski, który znajdziesz w sklepie Bushido Sport. 

Marka
Cena
-

 

 

Rękawice


Rękawice to podstawowy sprzęt do boksu, bez którego nie można wyobrazić sobie ani treningu pięściarstwa, ani sparingu lub właściwego starcia. W naszej ofercie znajdziesz zarówno rękawice bokserskie przeznaczone do używania w ringu, jak również podczas treningu na przyrządach, takich jak gruszki czy worki. Ich uzupełnieniem są oczywiście niezbędne owijki i bandaże. Do produkcji naszego sprzętu bokserskiego wybieramy wyłącznie wyselekcjonowane materiały, gwarantujące wysoką jakość oraz żywotność akcesoriów.

Worki i gruszki


Worki i gruszki to sprzęt do treningu bokserskiego, który umożliwia ćwiczenie refleksu i szybkości, a także precyzji zadawanych ciosów. Oferujemy zróżnicowane modele, dostosowane swoim ciężarem do warunków fizycznych pięściarza oraz formy treningu. Posiadamy w naszym asortymencie sprzęt, dzięki któremu wypracujesz prawidłową technikę różnego rodzaju ciosów, a także zbudujesz kondycję fizyczną. W naszej ofercie nie brakuje też osprzętu służącego do prawidłowego zawieszenia i mocowania worków.


Boks – sprzęt do profesjonalnego klubu i własnego kącika treningowego


Trening pięściarstwa nie ma wymaga inwestowania ogromnych pieniędzy w dużą ilość sprzętu. W treningu liczą się przede wszystkim silna wola i pokonywanie swoich słabości. Sprzęt bokserski oczywiście pomaga rozwijać technikę i inne aspekty motoryczności pięściarza, a także chroni przed kontuzjami – tutaj oczywiście należy wymienić ochraniacze na pas i zęby, a także kaski bokserskie. W naszej ofercie znajdziesz sprzęt do boksu, którym wyposażysz zarówno profesjonalny klub bokserski, jak też wyposażysz nim swój kawałek podłogi w piwnicy lub w garażu, gdzie możesz trenować samodzielnie – jest to możliwe dzięki dostępnym u nas uchwytom i mocowaniom do worków, drążków czy drabinek.


Sprzęt bokserski dla wszystkich


Swoje zaopatrzenie znajdą u nas zarówno wprawieni bokserzy, którzy mają za sobą już niejedno starcie, jak i początkujący, którzy szukają sprzętu dostosowanego do ich możliwości fizycznych. Nie brakuje u nas również sprzętu do boksu dla kilkuletnich dzieci, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w sportach walki. W Bushido Sport znajdziesz dla nich ich pierwsze rękawice lub worki treningowe.

pixel