Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Rękawice przyrządowe

( ilość produktów: 3 )

Rękawice do treningu na worku bokserskim i innych przyrządach

Rękawice przyrządowe to nieodzowny element wyposażenia każdego zawodnika sportów walki, który wykorzystuje tarcze lub worki treningowe do pracy nad siłą, wytrzymałością, celnością uderzenia czy szybkością wyprowadzania ciosu. Ich funkcją jest przede wszystkim ochrona dłoni zawodnika przed kontuzjami i otarciami skóry. Oferta sklepu DBX Bushido obfituje w wytrzymałe i skutecznie amortyzujące siłę uderzenia rękawice do treningu na worku, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania i wytrzymałością na uszkodzenia. 

Cena
-
Materiał

Czym są i czego służą rękawice przyrządowe?

Rękawice bokserskie przyrządowe charakteryzują się tym, że są lżejsze niż rękawice bokserskie sparingowe. Zawierają mniejszą ilość wypełnienia, ponieważ ich funkcją nie jest ochrona szczęki sparingpartnera przed siłą ciosu, ale ochrona dłoni przed skutkiem uderzenia w worek lub tarczę oraz przed otarciami skóry o materiał, z którego przyrząd treningowy został wykonany. Rękawice bokserskie przyrządowe gwarantują znacznie większy komfort treningu z workami lub tarczami niż modele przeznaczone do sparowania.

Ich ważną cechą jest to, że można bez problemu zakładać i zdejmować bez pomocy partnera treningowego. Dlatego rękawice przyrządowe możesz swobodnie wykorzystywać również podczas wykonywania ćwiczeń w na przyrządach w domu.

 

Rękawice przyrządowe w ofercie DBX Bushido

Nasza oferta zawiera rękawice do treningu na worku wykonane z wytrzymałych materiałów, które są w stanie wytrzymać tysiące uderzeń, jakie wykonasz w czasie ćwiczeń na przyrządach. Materiałami tymi są skóra naturalna lub skóra syntetyczna , której właściwości są w jak największym stopniu zbliżone do skóry naturalnej.  

 

Dlaczego warto postawić na rękawice przyrządowe od DBX Bushido?

Zadbaliśmy o to, aby nasze rękawice do treningu na worku w jak największym stopniu spełniały oczekiwania zawodników, a tym samym maksymalnie podnosiły bezpieczeństwo, efektywność i komfort treningu. Dlatego też charakteryzują się one następującymi cechami:

  • wypełnione są pianką, która charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami amortyzacyjnymi oraz nie zbija się, dzięki czemu rękawice przez długi czas intensywnego użytkowania zachowują kształt i właściwości;

  • posiadają system wentylacji ActiveClima, dzięki któremu dłonie zawodnika mają dostęp do powietrza, przez co pocą się mniej intensywnie, podnoszą komfort treningu;

  • posiadają otwarty kciuk, dzięki któremu możesz bez problemu przytrzymywać worki treningowe w czasie specjalistycznych ćwiczeń, a także nie musisz zdejmować rękawic, kiedy przeplatasz ćwiczenia z workiem lub tarczą skakaniem na skakance czy ćwiczeniami siłowymi, np. z hantlami.


Wygodny i trwały rzep pozwoli Ci bez najmniejszego problemu założyć rękawice w taki sposób, aby skutecznie utrzymywały się na dłoniach. Rękawice bokserskie przyrządowe w DBX Bushido dostępne są w różnych rozmiarach, umożliwiających dobre dopasowanie rękawic do dłoni zawodnika.

 

Zobacz także: Rękawice i rękawiczki na siłownie oraz zestawy MMA

 

 

 

pixel