Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Taśmy i liny do treningu

( ilość produktów: 8 )

Taśmy i liny treningowe

Wznieś swój trening na wyższy poziom – wykorzystaj liny treningowe i taśmy do treningu podwieszanego, dzięki którym wzmocnisz swoje ciało i wypracujesz siłę, wytrzymałość oraz mobilność mięśni szkieletowych i mięśni głębokich w różnych obszarach. Zobacz, jakie liny treningowe znajdziesz w ofercie DBX Bushido i wybierz najlepszy sprzęt.

Marka
Cena
-

Liny do wspinania

Liny jutowe do wspinania to wyższa szkoła jazdy, jednak dla wprawionych sportowców jest to najskuteczniejszy sposób na wzmocnienie siły i wytrzymałości całego ciała – ramion, pleców, brzucha oraz nóg. Ćwiczenia z wykorzystaniem lin treningowych do wspinania są odpowiednie dla wszystkich zawodników sportów walki, zawodników crossfit czy innych dyscyplin siłowo-wytrzymałościowych.

W DBX Bushido dostępne są wytrzymałe liny jutowe o grubości 40 mm, co zapewnia pewny chwyt niezależnie od wielkości dłoni. Do wyboru masz liny o długości 3, 4, 5 lub 6 metrów, dzięki czemu możesz zastosować je w salach sportowych i klubach fitness o różnej wysokości stropu.

 

Liny treningowe Power Rope

Trening z linami Power Rope to możliwość wzmocnienia przede wszystkim górnych partii ciała, choć efektywnie pracują także pośladki, nogi i brzuch.  To świetny pomysł na poprawę siły i wytrzymałości, a także wydolności organizmu i wyrzeźbienie sylwetki.

W DBX Bushido dostępne wykonane z wytrzymałego poliestru liny Power Rope. Materiał ten gwarantuje odpowiedni ciężar, a także elastyczność liny, które z kolei wpływają na efektywność i komfort wykonywania ćwiczeń. Wykończone są antypoślizgowymi, gumowymi uchwytami, które nie tylko poprawiają pewność chwytu, ale też zapobiegają rozwijaniu się splotu. Oferujemy liny Power Rope o długości 9, 12 lub 15 metrów.

 

Taśmy do treningu w podwieszeniu

Taśma treningowa to element niezbędny do wykonywania ćwiczeń w podwieszeniu, które są świetne do tego, aby przygotować się o bardziej wymagających treningów np. na drążku bądź linie do wspinania. W naszej ofercie dostępne wytrzymałe, wyposażone w ergonomiczne uchwyty taśmy do treningu podwieszanego, które można przymocować np. do drążka, uchwytu na ścianie lub drabinek gimnastycznych.

 

Akcesoria montażowe

Liny treningowe i taśmy do treningu wymagają szczególnie dokładne montażu. Musisz zapewnić sobie oraz pozostałym osobom ćwiczącym z wykorzystaniem tego sprzętu najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dlatego w DBX Bushido dostępne są profesjonalne i trwałe mocowania lin i taśm do ścian i sufitów. Wytrzymała stal i odpowiednio grube kołki zapewnią właściwy poziom bezpieczeństwa. 

pixel