SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Platformy bokserskie

( ilość produktów: 2 )

Platformy bokserskie do gruszek szybkościowych

Oferowane przez nas platformy bokserskie wykonane zostały z wysokiej jakości sklejki z drzewa liściastego oraz wyposażone zostały w nierdzewne mocowanie obrotowe. Oferujemy zarówno tradycyjne platformy bokserskie jak i platformy regulowane umożliwiające płynne dostosowanie wysokości daszku do wzrostu trenującego.

 

Trening z gruszką rozwija umiejętności techniczne boksera, podnosi wytrzymałość, a także pozwala zwiększyć celność i szybkość ciosu. Aby móc w pełni wykorzystać potencjał gruszki, niezbędna jest platforma bokserska, do której przymocujesz worek, umożliwiając sobie zróżnicowany i efektywny trening uderzeń.

 

Platformy do gruszek szybkościowych – niezbędny element treningu z szybkościówką

Gruszka szybkościówka charakteryzuje się tym, że musi zostać zamontowana do platformy za pomocą specjalnego mocowania, umożliwiającego jej właściwą pracę po otrzymaniu uderzenia. Platforma do podwieszania gruszki DBX Bushido przystosowana jest do wykorzystania obrotowego mocowania, które zapewnia płynność gruszki podczas uderzeń, podnosząc tym samym komfort i efektywność treningu.

 

Platformy do gruszek bokserskich – postaw na jakość od DBX Bushido

Dostępne w naszej ofercie platformy do podwieszania gruszki zostały wykonane z solidnych i wytrzymałych profili stalowych. Gwarantują one całej konstrukcji stabilność i pewność. Daszek platformy mocowany jest do stalowej konstrukcji za pomocą 4 śrub. Dzięki temu nie rusza się podczas ćwiczeń , gwarantując tym samym wysoki komfort treningu, nie ograniczając w żaden sposób jego efektywności czy bezpieczeństwa

 

Platformy do gruszki w sklepie DBX Bushido

W DBX Bushido bierzemy pod uwagę wszystkich miłośników sportów walki, dlatego przygotowaliśmy ofertę zarówno dla dorosłych i wprawionych fighterów, jak i najmłodszych adeptów sztuk walki. Z myślą o ich rozwoju i umożliwieniu im w pełni funkcjonalnego treningu oferujemy im platformy z regulowaną wysokością daszka. Dzięki temu niżsi lub młodsi zawodnicy będą mogli sukcesywnie pracować nad szybkością i celnością swoich uderzeń, a także nad swoim refleksem i wytrzymałością.

 

Możliwość regulowania wysokości platformy okaże się bezcenna w klubie sportowym, do którego na zajęcia bokserskie uczęszczają zawodnicy w różnych kategoriach wiekowych. Wysokość można łatwo i szybko zmienić, dzięki zastosowaniu śrub motylkowych. Różnica poziomów może wynieść nawet kilkadziesiąt centymetrów.

 

W naszej ofercie dostępne są również platformy bez regulowania wysokości.

 

Platforma bokserska – pełen zestaw

Dostępne w DBX Bushido platformy bokserskie to pełne zestawy, wyposażone w:

  • platformę do podwieszenia gruszki bokserskiej, wykonaną z wytrzymałej sklejki z drewna drzew liściastych;
  • obrotowy uchwyt na gruszkę umożliwiający w pełni funkcjonalny trening z tego typu workiem;
  • gruszkę bokserską wykonaną z solidnej i mocnej skóry, gwarantującej wytrzymałość na uderzenia i długą żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu;
  • zestaw śrub i kołków montażowych.

 

Efektywny trening – sama gruszka nie wystarczy

Aby trening z gruszką przynosił oczekiwane efekty, musi być ona przymocowana do obrotowego uchwytu, który umożliwia uderzanie gruszki pod dowolnym kątem przy płynnej zmianie kierunku, w jakim zmierza uderzony worek. To właśnie ten element platformy jest kluczowy w kwestii skuteczności i wygody treningu.

 

Stabilność i bezpieczeństwo

W DBX Bushido znajdziesz stelaż na worek bokserski typu gruszka, który zagwarantuje Ci wysoki komfort treningu. Wszystko dlatego, że wykonany został z solidnej sklejki i posiada aż cztery miejsca przeznaczone do montażu na ścianie. Dzięki takiemu mocowaniu gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Stelaż wykonany jest z nierdzewnej stali, gwarantującej bardzo wysoką jakość i wytrzymałość.

Zobacz także: Rękawice bokserskieslip bagi oraz piłki bokserskie refleksowe

 

 

pixel