SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Worki treningowe MMA

( ilość produktów: 1 )

Worki treningowe przeznaczone do treningu parterowego oraz  specjalistycznych technik stójkowych.

 

Oferowane przez nas worki do MMA powstały we współpracy  z czołowymi polskimi zawodnikami MMA  oraz trenerami z wieloletnim stażem dzięki czemu udało nam się wypracować worki zapewniające doskonały komfort podczas treningu. Odpowiednia waga oraz dobrze wyprofilowany kształt sprawia ze worki z powodzeniem mogą być stosowane zarówno w treningu stójkowym jak i do treningu rzutów oraz technik parterowych. Oferowane przez nas worki MMA wykonane zostały z opatentowanej odmiany 7 warstwowego plawilu oraz objęte gwarancją na wszelkie uszkodzenia.

Cel treningu

Worki do MMA

Bushido – komfort i efektywność treningu

W ofercie sklepu DBX Bushido znajdziesz worki MMA zaprojektowane we współpracy z czołowymi polskimi zawodnikami mieszanych sztuk walki, a także trenerami z wieloletnim stażem. Dzięki ich doświadczeniu mogliśmy stworzyć worki do MMA wyprofilowane w taki sposób, aby pozwalały efektywnie ćwiczyć techniki walki w stójce i w parterze, a także techniki rzutów przeciwnikiem.

Ćwicz ciosy i kopnięcia

Worek MMA Bushido został wyprofilowany w taki sposób, aby zawodnicy mieli możliwość rozwijania swoich umiejętności w wyprowadzaniu ciosów i kopnięć. Znajduje się na nim kilka płaszczyzn uderzeniowych, które przystosowane zostały do przyjmowania konkretnych rodzajów ciosów i kopnięć. Jego kształt pozwala na skuteczny trening uderzeń podbródkowych, hakowych i prostych, a także ciosów łokciami. Worek MMA dzięki swojemu wyprofilowaniu pozwala też ćwiczyć różne rodzaje kopnięć, m.in. kolanami, kopnięcia wysokie, boczne, itp.

Trenuj walkę w parterze

Specjalistyczny profil worków MMA umożliwia także skutecznie ćwiczyć rzuty i dosiady do przeciwnika po powaleniu go parteru. Nie można zapominać również o zadawaniu ciosów w parterze. Worki treningowe MMA będą zatem dobrą alternatywą dla manekinów treningowych, szczególnie wtedy, kiedy chcesz trenować w domu, a nie masz zbyt dużo wolnego miejsca na przechowywanie wielu sprzętów treningowych.

Worek do MMA Bushido – postaw na jakość

Zdajemy sobie sprawę z tego, że worek do treningu MMA musi wytrzymać tysiące ciosów, kopnięć i rzutów, dlatego dużą wagę przykładamy do jakości naszych produktów. Nasze worki treningowe MMA wytwarzane są z opatentowanej odmiany siedmiowarstwowego plawilu, dzięki któremu zachowują wytrzymałość na wszelkie rozdarcia i gwarantują bardzo długą żywotność. Oprócz tego wzmacniane szwy dodatkowo zapobiegają rozchodzeniu się poszczególnych fragmentów materiału do siebie i jeszcze bardziej poprawiają wytrzymałość worków.

Jaki worek treningowy do MMA?

Trening MMA skupia się nie tylko na treningu technik  stójkowych ale również rzutów oraz technik parterowych. Worki MMA w przeciwieństwie do tradycyjnych worków bokserskich zostały specjalnie wyprofilowane tak aby ułatwić trening rzutów oraz dosiadu podczas treningu parterowego.

Konstrukcja worków MMA została opracowana tak żeby oprócz treningu parterowego można było zastosować je również do specjalistycznego treningu stójkowego, dzięki zróżnicowanej powierzchni worek świetnie sprawdza się np podczas treningu uderzeń podbródkowych, kopnięcia kolanami itp. dzięki czemu worki te są chętnie wykorzystywane również przez zawodników Kickboxingu KarateMuayThai

Zobacz także: Rękawice MMA, zestawy MMA oraz Worki skórzane Rexion

 

pixel