SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Ochraniacze na krocze - Suspensory

( ilość produktów: 4 )

Ochraniacz na krocze - Suspensor

Suspensor męski, czyli ochraniacz krocza, przeznaczony jest dla zawodników sportów walki, w których zachodzi duże ryzyko uderzenia w genitalia. W ofercie sklepu DBX Bushido dostępne są suspensory, które skutecznie chronią genitalia przed bolesnymi uderzeniami, a także w inny sposób podnoszą komfort treningu najbardziej kontaktowych dyscyplin sportów walki. 

Marka
Cena
-
.

W jakich dyscyplinach warto stosować ochraniacz na krocze?

Suspensor męski polecany jest przede wszystkim zawodnikom tych dyscyplin sportów walki, które są najbardziej kontaktowe i niosą ze sobą duże ryzyko otrzymania uderzenia w genitalia, które wiąże się z dużym bólem i utrudnia dalsze prowadzenie treningu, sparingu lub walki.

Lista sportów walki, w których szczególnie pomocy okaże się męski ochraniacza na krocze: Krav Maga, MMA, karate, kickboxing. Ponadto ochraniacz krocza jest nieodzowny również w treningu systemów samoobrony.

 

Suspensory w ofercie DBX Bushido

Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się ochraniacze na krocze o różnej specyfikacji, dzięki czemu są dostosowane do różnych potrzeb, wynikających ze specyfiki danej dyscypliny sportów walki lub systemów samoobrony.

 

ARG-2152 – ochraniacz krocza i podbrzusza

Jednym z najbardziej funkcjonalnych modeli suspensora w naszej ofercie jest ARG-2152, który oprócz genitaliów chroni przed uderzeniami również wrażliwe podbrzusze. Jest to model, który polecamy w szczególności zawodnikom Krav Maga oraz osobom trenującym systemy samoobrony. Ochraniacze wyposażone są w syntetyczną wkładkę, która skutecznie chroni genitalia i podbrzusze, amortyzując siłę uderzenia. Ich szeroki gumowy pas pozwala utrzymywać suspensor na swoim miejscu podczas wykonywania ruchów, stosowanych w danej technice walki.  

 

Suspensory DBX Bushido z wymienną wkładką

W naszej ofercie dostępne są również ochraniacze krocza wykonane z przewiewnego materiału, który gwarantuje przepływ powietrza, a tym samym pozwala utrzymać termiczny komfort podczas treningu. Suspensory te wyposażone są w anatomiczne wkładki, których kształt dopasowany jest do genitaliów, dzięki czemu zawodnicy nie odczuwają dyskomfortu i ograniczeń ruchów. Wkładki również posiadają otwory wentylacyjne. Ponadto pokryte są żelową osłoną, która niweluje ryzyko pojawiania się obtarć. Po zakończeniu treningu anatomiczną wkładkę ochronną można bez problemu wyjąć i wyczyścić, a suspensor wyprać.

Męski ochraniacz na krocze z anatomiczną wkładką dostępny jest w różnych rozmiarach, co pozwala dobrać suspensor odpowiadający wymiarom ciała i zagwarantować sobie pełen komfort podczas treningu. Ochraniacze dostępne są w kolorach czarnym i białym.


Zobacz także: Ochraniacze na uszyszczęki bokserskie oraz ochraniacze na brzuch i tułowie

 

pixel