SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Uchwyty do pompek - Podpórki do pompek

( ilość produktów: 4 )

Podpórki i uchwyty do robienia pompek - rączki do pompek

 

Uchwyty do pompek to przyrządy, które podnoszą efektywność wykonywania ćwiczeń. Dzieje się tak, ponieważ w naturalny sposób wymuszają zwiększenie zakresu ruchu, a co za tym idzie – intensyfikują pracę wykonywaną przez mięśnie. W ofercie sklepu DBX Bushido dostępne są zróżnicowane podpórki do pompek – zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz takie, dzięki którym będzie Ci się ćwiczyć wygodniej i efektywniej.

 

Marka

Uchwyty do pompek w ofercie DBX Bushido

W naszym sklepie znajdziesz proste rączki do pompek, dzięki którym poprawisz komfort oraz podniesiesz efektywność jednego z najpopularniejszych ćwiczeń, które wzmacnia bardzo wiele partii mięśni, m.in. ramiona, klatkę piersiową, plecy czy brzuch. Uchwyty do pompek to przyrządy, które nie zajmują dużo miejsca, dlatego możesz bez problemu przechowywać je w domu. A jeśli dodatkowo w futrynie drzwi zamontujesz drążek rozporowy do podciągania, będziesz mógł wykonywać w domu kompleksowy trening, składający się z serii skutecznych ćwiczeń na ciężarze własnego ciała.

 

Proste podpórki do pompek

W ofercie Bushido znajdziesz proste rączki do pompek, składające się z metalowej konstrukcji, która oparta jest na antypoślizgowych nóżkach. Poprawiają one stabilność pozycji i podnoszą bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń. Dla większego komfortu na uchwytach znajdują się miękkie pianki, które poprawiają chwyt i podnoszą wygodę.  

 

Skrętne uchwyty do pompek

Dostępne są także podpórki do pompek na obrotowej podstawie. Ich konstrukcja pozwala łączyć funkcje uchwytów do pompek z twisterem. Wykonując pompki na tego typu rączkach, zwiększasz precyzję ruchu, a także poprawiasz stabilność pozycji.

 

Poręcze treningowe / paraletki

Paraletki to poręcze, które umożliwiają wykonywanie większej liczby bardziej zróżnicowanych ćwiczeń niż tylko klasyczne pompki. Są nieodzownym wyposażeniem każdego, kto do codziennego treningu wprowadza m.in. pompki szwedzkie, L-sit czy bardziej zaawansowane ćwiczenia z zakresu kalisteniki. Wykorzystanie poręczy do pompek w treningu zwiększa siłę, wytrzymałość, wzmacnia mięśnie posturalne oraz poprawia koordynację ruchową i zmysł równowagi. Znakomitym uzupełnieniem treningu na paletkach będą drążki do podciągania na ścianę.

 

Uchwyty do robienia pompek – dlaczego warto z nich korzystać?

Korzystając z uchwytów, opuszczasz ciało do samej podłogi, zwiększając zakres ruchu wszystkich mięśni zaangażowanych podczas wykonywania tego ćwiczenia. Stosowanie uchwytów ma jedną, bardzo istotną zaletę. Zmniejsza się ucisk na nadgarstki, przez co maleje ryzyko przeciążenia stawów i odniesienia kontuzji. Dzięki temu można bezpieczniej zintensyfikować trening.

 

Zobacz także: Kamizelki obciążenioweobciążniki na kostki i nadgarstki oraz drążki sufitowe

pixel