SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Łapy trenera - packi

( ilość produktów: 11 )

Łapy trenera - Packi treningowe

W naszej ofercie posiadamy zarówno tradycyjne łapy trenera oraz packi do kopnięć jak i łapy trenera z dodatkową wkładką żelową poprawiającą amortyzację uderzeń zwiększając komfort i bezpieczeństwo trenera asystującego. W naszej ofercie można znaleźć tarcze treningowe do kopnięć, tarcze PAOłapy trenera oraz tarcze Tajskie - "Tajki". Wszystkie tarcze treningowe z naszej oferty objęte sa 2 letnią gwarancją na wszelkie uszkodzenia

Marka
Cena
-
.

Łapy trenera należą do podstawowego sprzętu treningowego pięściarstwa i innych dyscyplin sportów walki. Wykorzystuje się je zarówno w treningu początkujących adeptów, jak również zaawansowanych zawodników, którzy przygotowują się do starcia w ringu. Oferta DBX Bushido zawiera wytrzymałe i funkcjonalne łapy trenerskie i packi, które doskonale sprawdzą się w treningach amatorskich i w profesjonalnych klubach bokserskich. 

 

Jakie funkcje pełnią łapy trenera?

W przeciwieństwie do pasywnego treningu bokserskiego, do którego wykorzystuje się worki treningowe, łapy trenerskie służą do treningu aktywnego. Różnica polega na tym, że zawodnik musi reagować na zmieniające się zachowania trenera oraz zmienne tempo ćwiczenia. Łapy trenera to sprzęt, który wykorzystywany jest w celu wypracowywania przede wszystkim refleksu, ale również siły i szybkości uderzenia. Ponadto pomagają wypracować prawidłową postawę w ofensywie i w defensywie, a także ćwiczyć uniki.

 

Łapy trenera w ofercie DBX Bushido

W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje łap trenerskich, które zagwarantują zróżnicowany i w pełni funkcjonalny trening bokserski, a także innych dyscyplin sportów walki, także tych pozwalających na wykonywanie kopnięć.

 

  • Klasyczne łapy trenera – charakteryzują się wyprofilowaniem, które utrudnia ześlizgiwanie się dłoni z jej powierzchni po wykonaniu uderzenia. Wykorzystuje się je głównie do technik bokserskich.

  • Packi do kopnięć – tego typu tarcze treningowe charakteryzują się wydłużoną rączką dzięki której trener może bezpiecznie przyjmować kopnięcia.

  • Dwustronne łapy trenera – w bardzo dużym stopniu podnoszą komfort ćwiczeń przede wszystkim dla trenera, który dzięki nim nie musi w nienaturalny sposób wykręcać dłoni przy osłonie uderzeń na korpus i wątrobę.

  • Łapy bokserskie przypominające ludzką twarz – lepiej odwzorowują rzeczywisty cel podczas walki, czyli twarz przeciwnika. Twardość tarcz jest bardzo zbliżona do rzeczywistej twardości ludzkiej twarzy. 

 

Dlaczego warto postawić na łapy bokserskie DBX Bushido?

Nasze łapy trenera wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, które gwarantują efektywność treningu, a także komfort – zarówno zawodnikowi, jaki trenerowi.

 

  • Wypełnione są wtórnie spienioną poliuretanową pianką, która przez długi czas intensywnego użytkowania zachowuje swój kształt i nie kruszy się.

  • Posiadają wentylacyjne wszywki, dzięki którym dłonie trenera mają zagwarantowany przepływ powietrza, zmniejszający pocenie.

  • Pokryte są wytrzymałym materiałem, odpornym na pękanie i rozdarcia.

  • Elementy mocujące dla trenera są wzmacniane i dodatkowo chronią jego ręce przed uderzeniami.

 

Zobacz także: Pałki treningowe oraz tarcze do kopnięć

pixel