Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dla dzieci

( ilość produktów: 2 )

Wysyłasz swoje dziecko na treningi jego ulubionej dyscypliny sportowej? Zapewne zależy Ci na jego komforcie i bezpieczeństwie. Jednym z elementów, który pozwoli to osiągnąć, jest odpowiednia odzież treningowa dla dzieci. Przekonaj się o jakości naszych koszulek, spodenek i legginsów dla dzieci i zapewnij małemu sportowcowi komfortowy i bezpieczny trening.

Rashguard dla dzieci – komfortowy i bezpieczny trening małego sportowca

Odpowiednia odzież treningowa dla dzieci podniesie komfort małego sportowca i poprawi jego bezpieczeństwo. W jaki sposób? Najistotniejsze są cechy materiału, z którego wykonany jest rashguard, czyli kompresyjna, termoaktywna koszulka.

Rashguard dla dzieci z DBX Bushido:

 

  • gwarantuje odpowiednią wentylację, dzięki czemu skóra dziecka ma cały czas dostęp do powietrza, wskutek czego ciało nie marznie ani nie przegrzewa się nadmiernie;
  • odprowadza wilgoć na zewnątrz, dzięki czemu skóra nie ma kontaktu z przepoconym materiałem;
  • wykazuje cechy kompresyjne, które wspierają odpowiednie ukrwienie mięśni.

 

Spodenki, legginsy i koszulki treningowe dla dzieci w DBX Bushido

Oprócz koszulek rashguard w naszej ofercie dostępne są też legginsy i spodenki treningowe dla dzieci. Wykonane są z materiałów charakteryzujących się tymi samymi właściwościami co koszulki. Ponadto są dobrze dopasowane do sylwetki, dzięki czemu nie krępują ruchów i pozwalają swobodnie wykonywać wszystkie ćwiczenia.

Zarówno legginsy, jak i spodenki treningowe dla dzieci znakomicie utrzymują się w pasie, co stanowi podstawę bezpieczeństwa oraz komfortu w czasie wykonywania ćwiczeń przez małych sportowców. Dodatkowe wzmocnienia zapobiegają rozdarciom.

 

Odzież treningowa dla dzieci – atrakcyjne wzornictwo

Dostępne w DBX Bushido stroje treningowe dla dzieci spodobają się małym sportowcom nie tylko ze względu na ich wygodę i funkcjonalność. Dostępne modele charakteryzują się bardzo atrakcyjnymi dla najmłodszych nadrukami, które z pewnością wpiszą się w gusta młodych i pełnych ambicji sportowców.

pixel