SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Gruszki bokserskie stojące dla dzieci

( ilość produktów: 2 )

Gruszki bokserskie stojące to doskonały prezent dla dziecka

 

Zadbaj o aktywność fizyczną swojego dziecka oraz pomóż mu w pierwszych treningach sportów walki, prezentując mu gruszkę bokserską dla dzieci. To świetny sposób na zaszczepienie w swoim podopiecznym miłości do sportów walki oraz przekonania go do aktywności fizycznej. Zapoznaj się z ofertą sklepu DBX Bushido i zdecyduj, która gruszka bokserska stojąca będzie odpowiednia dla Twojego dziecka.

Gruszki bokserskie stojące dla dzieci w ofercie Bushido

Dostępne w naszej ofercie gruszki bokserskie stojące dla dzieci przystosowane są dla małych miłośników pięściarstwa w wieku od 4 lat do czasu, gdy osiągną około 140 cm wzrostu. Gruszka stojąca ma osadzona jest na ruchomym statywie, którego wysokość regulowana jest w zakresie od 72 do 102 centymetrów. Gruszki występują w wariantach kolorystycznych czerwono-czarnym i niebiesko-czarnym.

W sklepie Bushido możesz zapewnić dziecku nie tylko stojące gruszki bokserskie, z którymi będzie ono trenować i bawić się w domu, ale też możesz w pełni wyposażyć je na trening pięściarstwa, kupując mu między innymi kaski bokserskie dla dzieci, ochraniacze, rękawice i owijki czy wreszcie stroje sportowe.

 

Gwarancja bezpieczeństwa

Każda stojąca gruszka bokserska dla dzieci, którą znajdziesz w naszej ofercie, wykonana jest z materiałów gwarantujących bezpieczną zabawę dla dzieciaków. Stabilną podstawę o średnicy 33 centymetrów wypełnisz wodą lub piaskiem, dzięki czemu jej ciężar bez problemów utrzyma gruszkę w pozycji. Nasze produkty są objęte dwunastomiesięczną gwarancją.

 

Gruszka do boksowania dla dzieci – co zawiera zestaw?

Gruszka bokserska stojąca dla dzieci ze sklepu Bushido to tak naprawdę zestaw, zawierający niezbędne elementy do zabawy i podstawowego treningu. Oprócz gruszki o średnicy 18 i wysokości 23 centymetrów, a także pompki niezbędnej do jej pompowania, zestaw zawiera też rękawice bokserskie dla dzieci wadze 6 oz. Rękawice o tej wadze gwarantują odpowiedni stopień amortyzacji siły uderzenia. Rozmiar rękawic jest odpowiedni dla dzieci w wieku mniej więcej 13 lat.

 

Gruszka treningowa stojąca – dlaczego warto podarować ją dziecku?

Gruszki i worki treningowe dla dzieci to świetny sposób na połączenie zabawy z aktywnością fizyczną, która rozwija koordynację ruchową dziecka, pomaga mu poprawiać kondycję, refleks, dynamikę i orientację przestrzenną. Ponadto pomaga w zdrowy i bezpieczny sposób rozładować nadmiar energii. Podobne zastosowanie mają piłki refleksowe dla dzieci, które mogą stanowić bardzo ciekawe urozmaicenie treningu pięściarskiego.

 

Gruszki stojące dla dzieci – urozmaicony trening młodego fightera

W przypadku najmłodszych adeptów sportów walki najważniejsze jest to, aby już od początku swojej przygody z wybraną dyscypliną rozwijali oni wszystkie niezbędne aspekty motoryki i umiejętności potrzebne w ringu. Gruszki bokserskie stojące dla dzieci są zatem bardzo ważnym elementem ich treningu, ponieważ pozwalają ćwiczyć nie tylko siłę, ale także refleks, zwinność, skuteczność uników, szybkość wyprowadzania ciosu czy wreszcie celność uderzenia. Gruszki treningowe bokserskie dla dzieci od DBX Bushido to możliwość podarowania małym fighterom sprzętu, dzięki któremu będą mogły rozwijać swoje umiejętności także w domu lub na podwórku, a następnie zachwycić trenera i innych zawodników z klubu swoimi postępami.

 

Gruszki bokserskie dla dzieci – gdzie z nich korzystać?

Gruszki treningowe bokserskie dla dzieci to uniwersalny sprzęt treningowy, który nie zajmuje dużo miejsca i jest bardzo łatwy w przechowywaniu. Dlatego może być wykorzystywany nie tylko w klubach sportów walki, ale także w domu czy szkolnych salach gimnastycznych. Możesz podarować gruszkę bokserską stojąca dla dzieci swojej pociesze, która ambitnie trenuje sporty walki i chce rozwijać swoje umiejętności także poza treningami w klubie. Bez problemu można rozstawić ją w pokoju dziecka, przedpokoju, garażu czy nawet w ogrodzie wokół domu.

 

Gruszki treningowe dla dzieci – stopniowy rozwój młodego fightera

Na początku przygody ze sportami walki każde dziecko powinno mieć zapewniony sprzęt adekwatny do jego możliwości fizycznych. Dlatego też gruszki bokserskie dla dzieci w ich przypadku zawsze powinny posłużyć do wprowadzenia małego fightera do dyscypliny, umożliwiając opanowanie podstawowej techniki, aby stopniowo i bez zbędnego ryzyka urazów czy przetrenowania przechodzić na trening ze sprzętem dla bardziej zaawansowanych.

 

Gruszki treningowe bokserskie dla dzieci – rozwój fizyczny i świetna zabawa

Gruszki stojące bokserskie dla dzieci to nie tylko sprzęt pozwalający na efektywny trening małych fighterów, ale też doskonały pomysł na świetną zabawę i rozładowanie nadmiaru energii. Dlatego naszą ofertę gruszek bokserskich dla dzieci kierujemy nie tylko do klubów sportowych, ale też do wszystkich rodziców, którzy chcą, aby ich pociechy w korzystny sposób rozładowywały nadmiar energii, rozwijając się przy tym fizycznie.

 

Zobacz także: Ochraniacze na zęby dla dzieci oraz mocowania i uchwyty do worków treningowych

pixel