SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Zestawy MMA

( ilość produktów: 9 )

Zestawy MMA, które znajdziesz w tej kategorii, to świetny wybór do treningów sztuk walki – zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych fighterów. Sprawdź, co znajdziesz w ofercie sklepu DBX Bushido i wybierz zestaw, który zapewni Ci przyjemny, komfortowy, efektywny oraz bezpieczny trening.

Cena
-

Sprzęt do MMA – zestaw, bez którego się nie obejdziesz!

Zarówno rękawice bokserskie, jak i ochraniacze na piszczele, które znajdziesz w zestawach do MMA, są niezbędne podczas każdego treningu – i początkującym, i zawodowcom. Postaw na profesjonalny, wysokiej jakości sprzęt do MMA. Zestaw, który pozwoli Ci na bezpieczne i komfortowe podejmowanie nawet intensywnych treningów.

Czym się wyróżniają zestawy dostępne w tej kategorii:

  • znajdziesz w nich rękawice bokserskie przeznaczone do sparingów MMA lub treningu stójkowego, ponadto kask sparingowy czy też ochraniacze na piszczele. Zyskasz na kompletnym zestawie, który wpłynie na efektywny i bezpieczny trening;
  • elementy wchodzące w skład poszczególnych zestawów spełniają europejskie normy bezpieczeństwa;
  • są to produkty bazujące na materiałach wysokiej jakości, trwałych i wytrzymałych, tak jak np. skóra naturalna, syntetyczna czy specjalistyczna pianka o wysokiej gęstości;
  • elementy treningowe są odporne na uszkodzenia i łatwe do utrzymania w czystości;
  • poszczególne produkty gwarantują anatomicznie wyprofilowane elementy dla jeszcze lepszego dopasowania oraz po to, by skutecznie pochłaniać siłę powstającą podczas wyprowadzanego uderzenia;
  • zarówno kaski, rękawice, jak i ochraniacze na piszczele zapewniają właściwą wentylację, amortyzację czy też zmniejszone pochłanianie potu, co wpływa na komfortowy i bezpieczny trening.

Kolekcja sprzętu do MMA – czym się kierować podczas wybierania?

Wybrana kolekcja sprzętu do MMA powinna być dostosowana do rodzaju i częstotliwości podejmowanych treningów. Uwzględnij również swój stopień zaawansowania – początkujący potrzebują nieco innych rozwiązań niż osoby mające na swoim koncie spore doświadczenie.

Wybierz zestaw, w którym znajdą się elementy ochronne pozwalające na bezpieczne i komfortowe wyprowadzanie ciosów, podejmowanie sparingów czy treningu stójkowego.

Nie musisz przy tym rezygnować z estetyki wybieranych produktów, ponieważ to jedna z tych kwestii, która wpływa na zadowolenie z użytkowania. Proponujemy rozmaite zestawy, abyś dopasował je do indywidualnych potrzeb, także pod tym kątem.

Postaw na markowy sprzęt, który jest gwarancją trwałości, bezpieczeństwa użytkowania, wpływa na efektywny i w pełni komfortowy trening sztuk walki. 

Komplety sprzętu do MMA – wszystko, czego potrzebujesz

Zaczynasz przygodę z mieszanymi sztukami walki? Wybierasz się na pierwszy trening? A może chcesz jak najlepiej przygotować swoje dziecko do udziału w zajęciach z MMA? Na początku drogi z tą dyscypliną sportu możesz mieć zagwozdkę w temacie wyboru sprzętu. Co będzie potrzebne? Jaki zestaw treningowy MMA dla początkujących to podstawa bezpiecznego i efektywnego treningu?Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, przygotowaliśmy zestawy akcesoriów do treningu MMA. Znajdziesz w nich wszystko to, czego potrzebujesz, aby móc udać się na trening mieszanych sztuk walki i zaangażować się w niego w 100%.

Co zawiera zestaw treningowy MMA dla początkujących?

Zestaw startowy do mieszanych sztuk walki powinien zawierać przede wszystkim rękawice treningowe oraz podstawowe elementy ochrony, czyli kask i ochraniacze na golenie. Dzięki tym akcesoriom będziesz w stanie bezpiecznie i komfortowo wykonać większą część elementu treningu MMA.

Szeroki wybór zestawów treningowych do MMA

W naszej ofercie znajdziesz także bardziej zaawansowane zestawy akcesoriów do treningu MMA. Dzięki nim możesz kompleksowo wyposażyć się w sprzęt umożliwiający odbycie funkcjonalnego treningu. Kluczem do tego są przede wszystkim różne rodzaje rękawic. Jeśli chcesz wyposażyć się we wszystko, czego potrzebujesz do treningu na przyrządach, sparingów i docelowej rywalizacji, wybierz zestaw akcesoriów do treningu MMA, który zawiera:

  • rękawice MMA sparingowe – dzięki grubej warstwie pianki zapewniają bezpieczeństwo sparingpartnera podczas starć treningowych;
  • rękawice MMA do treningu technicznego – ułatwiają chwyt, dzięki czemu możesz swobodnie wykorzystywać różne akcesoria treningowe;
  • rękawice bokserskie przyrządowe – pomagają w treningu technik stójkowych z wykorzystaniem worków, manekinów i innych sprzętów treningowych;
  • rękawice bokserskie sparingowe – podnoszą bezpieczeństwo podczas sparingów, niwelując ryzyko urazów dłoni i nadgarstków oraz twarzy i głowy partnera sparingowego.

Oprócz różnych typów rękawic niezbędne są też ochraniacze na golenie, które chronią piszczele i łydki przed ewentualnymi skutkami kopnięć wyprowadzanych przez przeciwnika lub w jego kierunku albo też w sprzęt treningowy.W pełni kompleksowy zestaw akcesoriów treningowych do MMA zawiera ponadto kask, tarcze treningowe do pracy z trenerem oraz owijki bokserskie pod rękawice.

Zestawy sprzętu do MMA – korzystna opcja dla Twojego portfela

Trening sportów walki wymaga pewnej inwestycji w sprzęt i akcesoria, co może być uciążliwe na początku drogi, kiedy zawodnicy muszą wyposażyć się we wszystko, co niezbędne. Właśnie to jest kolejnym argumentem, który przemawia za wyborem zestawów sprzętu do MMA. Jest to zakup korzystniejszy pod względem finansowym niż kupowanie pojedynczych akcesoriów, dlatego na początku swojej drogi ze sportami walki możesz sporo zaoszczędzić, wybierając gotowe zestawy.

pixel