Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy MMA

ilość znalezionych towarów: 9

Zestawy MMA, które znajdziesz w tej kategorii, to świetny wybór do treningów sztuk walki – zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych fighterów. Sprawdź, co znajdziesz w ofercie sklepu DBX Bushido i wybierz zestaw, który zapewni Ci przyjemny, komfortowy, efektywny oraz bezpieczny trening.

Cena
-

Sprzęt do MMA – zestaw, bez którego się nie obejdziesz!

Zarówno rękawice bokserskie, jak i ochraniacze na piszczele, które znajdziesz w zestawach do MMA, są niezbędne podczas każdego treningu – i początkującym, i zawodowcom. Postaw na profesjonalny, wysokiej jakości sprzęt do MMA. Zestaw, który pozwoli Ci na bezpieczne i komfortowe podejmowanie nawet intensywnych treningów.

Czym się wyróżniają zestawy dostępne w tej kategorii:

  • znajdziesz w nich rękawice bokserskie przeznaczone do sparingów MMA lub treningu stójkowego, ponadto kask sparingowy czy też ochraniacze na piszczele. Zyskasz na kompletnym zestawie, który wpłynie na efektywny i bezpieczny trening;
  • elementy wchodzące w skład poszczególnych zestawów spełniają europejskie normy bezpieczeństwa;
  • są to produkty bazujące na materiałach wysokiej jakości, trwałych i wytrzymałych, tak jak np. skóra naturalna, syntetyczna czy specjalistyczna pianka o wysokiej gęstości;
  • elementy treningowe są odporne na uszkodzenia i łatwe do utrzymania w czystości;
  • poszczególne produkty gwarantują anatomicznie wyprofilowane elementy dla jeszcze lepszego dopasowania oraz po to, by skutecznie pochłaniać siłę powstającą podczas wyprowadzanego uderzenia;
  • zarówno kaski, rękawice, jak i ochraniacze na piszczele zapewniają właściwą wentylację, amortyzację czy też zmniejszone pochłanianie potu, co wpływa na komfortowy i bezpieczny trening.

Kolekcja sprzętu do MMA – czym się kierować podczas wybierania?

Wybrana kolekcja sprzętu do MMA powinna być dostosowana do rodzaju i częstotliwości podejmowanych treningów. Uwzględnij również swój stopień zaawansowania – początkujący potrzebują nieco innych rozwiązań niż osoby mające na swoim koncie spore doświadczenie.

Wybierz zestaw, w którym znajdą się elementy ochronne pozwalające na bezpieczne i komfortowe wyprowadzanie ciosów, podejmowanie sparingów czy treningu stójkowego.

Nie musisz przy tym rezygnować z estetyki wybieranych produktów, ponieważ to jedna z tych kwestii, która wpływa na zadowolenie z użytkowania. Proponujemy rozmaite zestawy, abyś dopasował je do indywidualnych potrzeb, także pod tym kątem.

Postaw na markowy sprzęt, który jest gwarancją trwałości, bezpieczeństwa użytkowania, wpływa na efektywny i w pełni komfortowy trening sztuk walki. 

pixel