Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Skrzynie, tablice i drabinki

( ilość produktów: 18 )

Drabinka gimnastyczna to podstawowy element wyposażenia każdej hali sportowej, sali do ćwiczeń rehabilitacyjnych, klubu fitness lub klubu fighterskiego. Mnogość ćwiczeń, jakie umożliwiają drabinki gimnastyczne, pomaga w ogólnym rozwoju oraz znacznie podnosi sprawność fizyczną. Zapoznaj się z naszą ofertą i zdecyduj, która drabinka treningowa najlepiej sprawdzi się w Twoim klubie, siłowni lub hali.

Marka
Cena
-

Ogólnorozwojowy trening trudno wyobrazić sobie bez drabinek gimnastycznych, których funkcjonalność pozwala wykonywać mnóstwo zróżnicowanych ćwiczeń, rozwijających różne partie mięśni w obszarze całego ciała. Pomocne w ćwiczeniach okazują się także tablice do wspinaczki i skrzynie plyometryczne. Cały niezbędny asortyment znajdziesz w ofercie sklepu DBX Bushido. Przekonaj się o jego jakości i funkcjonalności i wyposaż swój klub sportowy lub salę gimnastyczną w najlepszy sprzęt od DBX Bushido.

Drewniana drabinka gimnastyczna – postaw na jakość DBX Bushido

Drewniana drabinka sportowa z DBX Bushido to wysoka jakość wykonania i wytrzymałe materiały, gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa podczas wykonywania ćwiczeń. W zależności od swoich potrzeb oraz możliwości, jakie dają wymiary sali gimnastycznej możesz zdecydować się na drabinki gimnastyczne o wysokości od 195 do 250 cm (od 11 do 15 szczebli).

Funkcjonalna drabinka do ćwiczeń – poznaj jej możliwości

W DBX Bushido znajdziesz też wielofunkcyjne drabinki gimnastyczne. Wyposażone są one w ergonomiczne uchwyty, umożliwiają wykonywanie szeregu zróżnicowanych ćwiczeń, m.in. podciągania czy ćwiczeń mięśni brzucha lub ramion. Wszystkie znajdujące się na niej elementy charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i stworzone są z materiałów wytrzymałych, łatwych w utrzymaniu w czystości. Szerokie możliwości sprawiają, że świetnie sprawdzą się jako drabinki rehabilitacyjne.

Tablice do wspinaczki od DBX Bushido

Tablice wspinaczkowe znakomicie nadają się do treningu górnych partii ciała, m.in. ramion, górnych mięśni pleców, barków czy klatki piersiowej. Jest to ciekawe i skuteczne urozmaicenie treningu nie tylko osób uprawiających wspinaczkę, ale też wszystkich sportowców, którym zależy na sile, zwinności i koordynacji.

Dostępne w naszej ofercie tablice wspinaczkowe wykonane są grubej i wytrzymałej sklejki. Dwa uchwyty charakteryzują się nie tylko wytrzymałością, ale również ergonomią

Skrzynie plyometryczne – co oferujemy?

W ofercie DBX Bushido dostępne są skrzynie plyometryczne z krawędziami w kształcie puzzli. Dzięki takiemu gwarantują one bardzo dużą stabilność, pozwalając na swobodne i bezpieczne wykonywanie skoków czy wspięć. Wykonane są z wysokogatunkowej drewnianej sklejki, wewnątrz znajdują się 2 poprzeczne ścianki oraz stalowe kątowniki, dodatkowo wzmacniające całą konstrukcję.

Tak stabilne i wytrzymałe skrzynie plyometryczne pozwalają bezpiecznie trenowanie crossfitu i innych podobnych dyscyplin sportowych, wzmocnienie wyskoku oraz poprawę dynamiki i przyspieszenia.

Drabinki gimnastyczne w Bushido-Sport


W sporcie nie ma miejsca na jakiekolwiek zaniedbania pod względem bezpieczeństwa, dlatego każda drabinka do ćwiczeń, jaką znajdziesz w naszej ofercie, została wykonana z wysokiej jakości bukowego drewna. Ponadto spełniają normy bezpieczeństwa PN-EN 12346:2001, które potwierdzają ich bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń gimnastycznych i rehabilitacyjnych.

Wybierz funkcjonalność swojej drabinki


Nasza oferta drabinek jest bardzo bogata i zawiera proste drabinki niezbędne zarówno w szkolnych salach gimnastycznych, jak i bardziej funkcjonalne, uzupełnione o przyrządy do różnych ćwiczeń siłowych. Nasze wielofunkcyjne drabinki gimnastyczne zawierają takie przyrządy do ćwiczeń, jak:

  • drążki do podciągania,
  • kółka gimnastyczne,
  • huśtawka na linie,
  • ławeczki do ćwiczeń,
  • poręcze do ćwiczeń z podłokietnikami,
  • uchwyty na sztangę.


Tego typu wielofunkcyjne drabinki to znakomite rozwiązanie dla każdego, kto chce budować swoją formę w domu. Złożone zajmują bardzo mało miejsca, a montażu poszczególnych elementów może dokonać jedna dorosła osoba. Wiele modeli naszych drabinek nie musi być przykręcanych do ściany (wiercenie może być uciążliwe, a ściany gipsowe nie należą do najwytrzymalszych), bowiem istnieje możliwość montażu rozporowego pomiędzy podłogą i sufitem.


Drabinki rehabilitacyjne i gimnastyczne – szeroki zakres wymiarów


Dostępne w naszej ofercie drewniane drabinki gimnastyczne występują w bardzo zróżnicowanych wymiarach, dzięki czemu z łatwością można zaaranżować przestrzeń do ćwiczeń. Dostępne w naszej ofercie drabinki różnią się:

  • wysokością,
  • liczbą szczebli,
  • szerokością.


Dowolność doboru wymiarów drabinek pozwoli Ci skutecznie rozplanować salę gimnastyczną lub klub fitness.

pixel