SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Skakanki treningowe - Skakanki bokserskie, CrossFIt

( ilość produktów: 10 )

Profesjonalna skakanka bokserska - skakanka treningowa - skakanka CrossFit

skakanki crossfit bokserskie

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości skakanki bokserskie oraz skakanki do treningu Crossfit wyposażone w wygodne drewniane raczki, stalowe linki oraz mechanizm łożyskowy zapewniający sprawa pracę skakanki podczas treningu.

Marka
Cena
-
 

Skakanki to proste akcesoria, kojarzone często z zabawkami dla dzieci. Jednakże każdy sportowiec doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest ona nieoceniona w budowaniu formy. Zobacz, jakie skakanki treningowe znajdziesz w ofercie DBX Bushido i przekonaj się, dlaczego warto wykorzystać je w swoim treningu.

 

Dlaczego warto wdrożyć do planu ćwiczeń skakanki treningowe?

Skakanka sportowa to prosty i tani przyrząd, który okaże się niezwykle przydatny w treningu wielu dyscyplin sportowych. Trening na skakance pomaga:

 

  • poprawić ogólną kondycję;
  • wypracować lepszą koordynację ruchową;
  • zwiększyć wydolność;
  • poprawić gibkość ciała.

 

Skakanka sportowa idealnie sprawdza się zatem w tych dyscyplinach, które wymagają wypracowania skoczności, szybkości, dynamiki i dobrej koordynacji ruchowej. Skakanka jest również idealnym pomysłem na wykonanie efektywnej rozgrzewki przed treningiem.

 

Skakanka bokserska – co ją wyróżnia?

Skakanka zwiększa efektywność treningu pięściarzy. Jako że w boksie niezwykle istotna jest praca nóg, pięściarze powinni intensywnie trenować szybkość i sprawność poruszania się po ringu. W tym celu bardzo pomaga właśnie skakanka bokserska. Czym wyróżnia się od innych rodzajów skakanek?

Skakanki bokserskie zawierają linkę wykonaną ze stali, co sprawia, że są one cięższe niż skakanki z linką skórzaną, syntetyczną czy wykonaną ze sznurka. Dzięki temu łatwiej jest osiągnąć większą prędkość obrotu, co sprzyja intensywności ćwiczeń i efektywności wypracowywania szybkości pracy nóg.

 

Skakanka do ćwiczeń od DBX Bushido

W DBX Bushido dostępne są skakanki sportowe różnego typu, dzięki czemu z naszej oferty mogą skorzystać przedstawiciele różnych dyscyplin sportowych, mających różne potrzeby treningowe. Znajdziesz u nas m.in. opisane powyżej skakanki bokserskie, a także skakanki stworzone z myślą o potrzebach zawodników innych dyscyplin. Modele z łożyskami gwarantują bardzo płynne obroty, które usprawniają trening. Chętnie korzystają z nich m.in. zawodnicy crossfit. Każda z dostępnych u nas skakanek sportowych wyposażona jest w ergonomiczne, wygodne uchwyty, podnoszące komfort ćwiczeń.

Skakanki sportowe dostępne w DBX Bushido gwarantują też wysoki poziom bezpieczeństwa treningu. Zapewniają ją miękkie osłonki, którymi otoczone są stalowe linki. Zapobiega to bolesnym otarciom skóry.

Ponadto w naszej ofercie można znaleźć skakanki treningowe z możliwością regulowania obciążenia linki, co pomaga dostosować intensywność ćwiczeń lub rozgrzewki do własnych potrzeb. Z kolei możliwość regulacji długości linki pozwala dostosować ją do wzrostu.

 

Zobacz także: Arm Blaster DBX Bushidowyciągi treningowe oraz gadżety - breloki

pixel