Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Rękawiczki na siłownię - fitness

( ilość produktów: 7 )

Pewny chwyt należy do podstaw bezpiecznego wykonywania ćwiczeń z ciężarami lub w wykorzystaniem maszyn dostępnych na siłowni. Niestety sztangi, hantle lub uchwyty mogą wyślizgiwać się ze spoconych dłoni, co zawsze niesie ze sobą niebezpieczeństwo odniesienia kontuzji. Jeśli chcesz uniknąć potencjalnego problemu, wykorzystaj rękawiczki treningowe, które poprawią pewność Twojego chwytu w czasie ćwiczeń z ciężarami lub na drążku. Co więcej, pozwolą Ci uniknąć bolesnych otarć i pęcherzy na dłoniach. Cenisz sobie bezpieczeństwo i komfort treningu? Wysokiej jakości rękawiczki na siłownię znajdziesz w ofercie DBX Bushido.

Rękawiczki na siłownię – bezpieczeństwo treningu

Jednym z powodów, dla których warto stosować rękawiczki treningowe, jest poprawa bezpieczeństwa treningu na siłowni. Dzięki antypoślizgowym powierzchniom znacznie łatwiej jest bezpiecznie utrzymać w rękach sztangę, hantle czy innego rodzaju uchwyty. Upuszczenie przyrządy czy upadek z drążka mogłyby powodować istotne ryzyko odniesienia poważnej kontuzji. Zagrożenie jest tym większe, że przy intensywnym wysiłku Twoje dłonie z pewnością zaczną się pocić, osłabiając uchwyt.

 

Rękawiczki treningowe – komfort ćwiczeń

Silny chwyt, jakiego wymagają ćwiczenia z sztangą, hantlami czy na drążku, powoduje zrogowacenia na skórze dłoni. W skrajnych wypadkach może powodować także bolesne odciski. Osoby, które chcą tego uniknąć mogą skorzystać z rękawiczek treningowych, które skutecznie chronią skórę dłoni przed tego typu uszkodzeniami.

 

Rękawiczki na siłownię w ofercie DBX Bushido

Nasza oferta obejmuje rękawiczki treningowe, które skutecznie ochronią Twoje dłonie przed odciskami, a także zwiększą bezpieczeństwo treningu. Nasze produkty charakteryzują się:

 

  • wygodnym krojem – dobrze dopasowują się do dłoni, gwarantując wysoki komfort treningu;
  • dobrymi właściwościami wentylacyjnymi – zapobiegają nadmiernemu poceniu się dłoni;
  • systemem antypoślizgowym GRIP-X – wstawki z utwardzonej gumy zapobiegają wyślizgiwaniu się przyrządów treningowych z rąk;
  • długim rzepem – umożliwia on dodatkowe usztywnienie nadgarstka, dzięki czemu spada ryzyko mikrourazów i przeciążeń stawu.

 

Dostępność różnych rozmiarów umożliwi Ci wybór idealnie dopasowanych do rozmiarów Twojej dłoni rękawiczkę na siłownię. Ma to ogromne znaczenie w kontekście bezpieczeństwa treningu, a także komfortu w czasie wykonywania ćwiczeń.

pixel