Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Torby treningowe

( ilość produktów: 4 )

Torby treningowe

Zabierasz na trening dużo sprzętu? W DBX Bushido znajdziesz w pełni funkcjonalne i pakowne torby treningowe, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Przekonaj się, jak bardzo Twoje wyjście na trening lub dalszy wyjazd okażą się łatwiejsze i wygodniejsze dzięki naszym torbom sportowym.

Torby treningowe – stawiamy na pakowność

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, ile sprzętu musisz zabrać ze sobą na trening sportów walki lub trening siłowy. Wystarczy wspomnieć choćby o rękawicach czy kasku, które zajmują naprawdę sporo miejsca, jednak są absolutnie niezbędne do tego, aby Twój trening był efektywny i bezpieczny. Dlatego w DBX Bushido opracowaliśmy bardzo pojemne i ergonomiczne rozwiązania w zakresie toreb sportowych i treningowych.

 

Zadbaj o porządek w swojej torbie sportowej

Kiedy zabierasz na trening mnóstwo sprzętu sportowego, łatwo jest stracić panowanie nad porządkiem. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie plecaki na rękawice i ochraniacze bokserskie. Z powodzeniem zmieścisz w nim rękawice bokserskie lub rękawice MMA, owijki oraz ochraniacze na zęby, które schowasz w osobnych kieszeniach. Kieszonki mają siatki wentylacyjne, które umożliwiają swobodny przepływ powietrza, co bardzo korzystnie wpływa m.in. na przenoszenie w plecaka przepoconych elementów sprzętu, jak choćby owijki bokserskie.Plecak możesz wykorzystać też po prostu jako worek, który zmieścisz w większej torbie sportowej.

 

Wielofunkcyjne torby sportowe od DBX Bushido

Wiemy też, że nie zawsze potrzebujesz dużej torby, np. podczas wyjścia na basen w zupełności wystarczy mały plecak, w którym zmieścisz czepek, kąpielówki i ręcznik. Zadbaliśmy o to, żebyś nie musiał trzymać w szafie kliku plecaków i toreb na różne okazje. Przygotowaliśmy dla Ciebie wielofunkcyjne torby sportowe, które mogą posłużyć Ci zarówno jako torba, jak również jako plecak.

 

  • Torba treningowa 3 w 1 może posłużyć Ci jako plecak, duży plecak oraz torba sportowa na ramię. Dzięki temu możesz korzystać tylko z jednej torby podczas wyjść na trening lub dalszych wyjazdów.
  • Torba treningowa 2 w 1 pełni funkcję torby sportowej na ramię lub z uchwytami oraz małego plecaka. Obie funkcje możesz zamieniać ze sobą w bardzo łatwy sposób, chowając lub wyciągając ramionka plecaka z komory zapinanej na zamek błyskawiczny.

 

Torby treningowe DBX Bushido – stawiam na jakość i funkcjonalność

Wytrzymałe materiały, które są odporne na przetarcia, a także wzmacniane szwy sprawiają, że nasze torby treningowe mogą posłużyć Ci przez naprawdę długi czas. Ponadto gwarantujemy wiele funkcjonalnych rozwiązań, takich jak wspomniane siatki wentylacyjne, kieszenie termiczne do przechowywania chłodnych lub gorących napojów czy kieszenie z wyjściem na słuchawki.

 

Zobacz także: T-shirt, Zestawy treningowe, Piłki bokserskie refleksowe

pixel