SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Stroje do ćwiczeń - bokserskie, mma, na siłownię - Zestawy

( ilość produktów: 3 )

Stroje treningowe do treningu sportów walki i treningu siłowego

Kompletne termoaktywne stroje treningowe wykonane z materiału  DBX MoreDry utrzymującego odpowiednią temperaturę ciała, chroniąc organizm zarówno przed przegrzaniem jak i wychłodzeniem. Stroje sprawdzą się idealnie zarówno w treningu sportów walki jak i podczas treningu gimnastycznego i siłowego.

Zapewnij sobie najwyższy komfort treningu dzięki odzieży treningowej od DBX Bushido. Zestawy koszulek kompresyjnych i wygodnych spodenek zapewnią Ci nie tylko pełną swobodę ruchów, ale też najwyższy komfort termiczny. Przekonaj się, dlaczego warto wyposażyć się w zestawy treningowe DBX Bushido, które powstały z myślą o spełnieniu oczekiwań najbardziej wymagających sportowców.

 

Odzież treningowa – zestaw koszulka + spodenki

Strój sportowy to pierwsze, o czym powinieneś pomyśleć podczas pakowania torby sportowej na trening. Od jakości i kroju Twojej odzieży będzie zależał komfort Twojego treningu. Przy intensywnym wysiłku liczą się przede wszystkim niczym nieskrępowane ruchy, a także optymalna wentylacja i odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Zestawy treningowe Bushido gwarantują każdy z tych warunków.

 

Rashguard i spodenki treningowe od DBX Bushido – poznaj zalety naszej odzieży na trening

Z myślą o komfortowym wysiłku przygotowaliśmy dla sportowców zaawansowaną odzież na trening – zestaw składający się z koszulki kompresyjnej i spodenek to najlepszy wybór na trening siłowy lub trening sportów walki.

 

Koszulki

Nasze zestawy treningowe zawierają koszulki kompresyjne, które pobudzają układ krążenia do lepszej pracy, dzięki czemu rosną możliwości wydolnościowe organizmu. Ponadto rashguardy zapewniają nieskrępowane ruchy, odprowadzanie wilgoci na zewnątrz oraz doskonałą przepuszczalność powietrza. Dzięki temu w czasie intensywnego treningu możesz cieszyć się swobodą ruchów i komfortem termicznym.

 

Spodenki

Znajdujące się w zestawach treningowych spodenki wykazują wysoką elastyczność, gwarantując swobodę wykonywania ruchów nóg, w tym kopnięć i wykopów. Dzięki temu świetnie sprawdzą się zarówno na siłowni, jak i na treningu sportów walki. Wykazują wysoką odporność na rozerwania w kroku, a dodatkowy sznurek bardzo dobrze utrzymuje w je w pasie.

 

Zobacz także: Kombinezony sauna dresKimono karate oraz pasy do kimon

 

pixel