Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Drabinki koordynacyjne

( ilość produktów: 1 )

Drabinki koordynacyjne to nieodzowny element treningu sportowców reprezentujących różne dyscypliny. Koordynacja ruchowa oraz szybkość i dynamika to cechy niezbędne m.in. zawodnikom sportów walki, piłkarzom i zawodnikom innych gier zespołowych, lekkoatletom i wielu innym sportowcom. Drabinki koordynacyjne, które umożliwiają skuteczne przygotowanie tej cechy motorycznej, znajdziesz w ofercie DBX Bushido. Poznaj jej cechy i zalety i przekonaj się, dlaczego warto mieć je w swoim asortymencie sportowym.

Drabinki koordynacyjne w DBX Bushido

W DBX Bushido znajdziesz drabinki koordynacyjne wykonane z wytrzymałej taśmy i miękkich szczebelków, dzięki czemu są trwałe i bezpieczne w treningu. Możliwość złożenia jej i schowania w załączonym do zestawu worku pozwala łatwo transportować ją w każdym plecaku czy torbie sportowej, aby móc zawsze i w każdych warunkach wykonywać niezbędne w budowaniu formy ćwiczenia koordynacyjne. Czarne taśmy i żółte szczebelki ułatwiają odróżnienie drabinek od różnego rodzaju podłoża, w szczególności murawy czy tartanu na bieżny, ale również mat i wykładzin wykonanych w kontrastujących kolorach. Rozwiązanie to podnosi komfort treningu i dokładność wykonywania ćwiczeń.

Długość dostępnych u nas drabinek wynosi 6 metrów, a szczebelki w liczbie 12 sztuk rozmieszczone są co 50 cm. Jest to układ optymalny do wykonywania szerokiego zakresu ćwiczeń koordynacyjnych.

 

Ćwicz szybkość i koordynację z drabinkami

Trening z wykorzystaniem drabinek koordynacyjnych daje możliwość wykonywania szeregu zróżnicowanych ćwiczeń na koordynację, szybkość i dynamikę. Są to cechy motoryczne pożądane w wielu różnych dyscyplinach sportowych, stąd popularność tych akcesoriów treningowych jest naprawdę wysoka.

 

Drabinki koordynacyjne składane – zabierz ja każdy trening

Nasze drabinki koordynacyjne po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca, dlatego z łatwością można przenosić je w torbie sportowej czy plecaku. Dzięki temu możesz bez problemu zabrać je ze sobą na każdy trening, zarówno na boisku treningowym, salce sportowej czy na plaży.

pixel