Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kaski bokserskie dla dzieci

( ilość produktów: 2 )

Sporty walki stają się coraz bardziej popularne, także wśród dzieci. Ich zadaniem jest bowiem nie tylko nauka techniki, poprawnego wyprowadzania ciosów czy efektywnego pokonywania przeciwnika, lecz również przyswajanie zasad obrony.

Dzięki sportom walki najmłodsi poznają rozmaite aspekty związane ze sportem, zasady walk; uczą się wartości, a do tego trenują swoje ciało. Stając w ringu lub na macie treningowej oko w oko z przeciwnikiem, niezbędna jest właściwa ochrona ciała, w tym głowy. Dlaczego kask bokserski dla dzieci jest tak ważny i jak go dobrać?

Marka
Cena
-

Kaski bokserskie dla dzieci od DBX Bushido – bezpieczny trening Twojej pociechy

Kaski treningowe dla dzieci muszą gwarantować szczególnie skuteczną ochronę głowy. Dlatego modele dostępne w DBX Bushido zostały wypełnione wysokiej jakości pianką o zwiększonej gęstości, która bardzo skutecznie amortyzuje siłę uderzenia. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu skutecznie osłaniają:

  • kości policzkowe,
  • kość czołową,
  • oczy,
  • uszy,
  • nos,
  • szczękę.

Wszystkie kaski treningowe dla dzieci spełniają europejskie normy bezpieczeństwa CE.

 

Komfortowe kaski sportowe dla dzieci od DBX Bushido

Kaski treningowe dla dzieci od DBX Bushido zostały anatomicznie wyprofilowane, dzięki czemu gwarantują bardzo wysoki komfort w czasie treningu. Możliwość swobodnej regulacji wielkości ułatwia dopasowanie do rozmiarów głowy dziecka. Ich dodatkową zaletą jest to, że wysokiej jakości syntetyczna skóra nie chłonie potu i łatwo jest utrzymać ją w czystości. Materiał, którym wyłożona jest wewnętrzna część kasków treningowych dla dzieci, jest antypoślizgowy i przyjemny w dotyku, dzięki czemu nie przekręca się w czasie treningu i nie powoduje otarć skóry.

 

Kask bokserski DBX Bushido – dlaczego jest konieczny?

Dostępne w naszej ofercie kaski bokserskie mają za zadanie chronić całą głowę dziecka. Zabezpieczają przed urazami, kontuzjami i uszkodzeniami mózgu, o które nietrudno, gdy głowa nie jest chroniona w żaden sposób.

 

Kask u dziecka to niezbędny element efektywnego i bezpiecznego treningu. Najmłodsi mają zdecydowanie bardziej wrażliwe i podatne na uszkodzenia ciało, w tym głowę. Podczas treningów dopiero uczą się prawidłowej techniki, uników, trzymania gardy, dlatego niejeden jeszcze niewyćwiczony i źle zadany cios, może dosięgnąć ich głowy. Kask jest skutecznym i najlepszym zabezpieczeniem, a jednocześnie umożliwia komfortową naukę.

 

Na co zwracać uwagę podczas wybierania bokserskiego dla dziecka?

Kask musi gwarantować ochronę całej głowy, w tym najbardziej newralgicznych punktów. Dostępne w naszej ofercie modele to konstrukcje zabezpieczające oczy oraz nos przed silnymi uderzeniami. Chronią również okolice uszu oraz szczękę.

 

Bardzo ważna jest cała konstrukcja kasku bokserskiego, w tym wzmocnienie w punktach najbardziej narażonych na uderzenia i urazy. Kask dla dziecka musi być również dobrze dopasowany, wygodny, stabilny i zapewniający właściwą amortyzację.

 

Szukając tego akcesorium ochronnego należy zwracać uwagę na wykonanie zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa.

 

Wysoka jakość kasków bokserskich dla dzieci DBX Bushido

Wygodę, wytrzymałość, trwałość i bezproblemowe użytkowanie zapewnią także użyte materiały, dzięki którym kask będzie łatwy do utrzymania w czystości. Nasze kaski bokserskie dla dzieci nie pochłaniają potu, są odporne na pęknięcia i rozerwania, dodatkowo wewnątrz obszyte materiałem, który chroni przed otarciami skóry oraz ślizganiem się kasku na głowie.

 

Dostępność różnych rozmiarów oraz zapinanie na rzep są gwarancją idealnego dopasowania kasku bokserskiego i jego wygodnego użytkowania zarówno w trakcie treningów, jak i sparingów.

 

Zobacz także: Ochraniacze na zęby dla dzieci oraz rękawice bokserskie dla dzieci

pixel