Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ochraniacze na zęby dla dzieci

ilość znalezionych towarów: 2

Ochraniacz na zęby dla dzieci - Szczęka bokserska dla dzieci

Silikonowe ochraniacze na zęby dla dzieci przeznaczone do ochrony zębów oraz chroniące przez przegryzieniem języka. Ochraniacze na zęby sprawdzą się doskonale zarówno podczas treningu sportów walki jak i wszelkich innych aktywności fizycznych podczas których dziecko narażane jest na uszkodzenie zębów lub ust.

Trenowanie sportów walki wymaga od dziecka sporej samodyscypliny i zaangażowania. Najmłodszym zawodnikom łatwiej będzie otworzyć się na nowe wyzwania, jeśli będą do nich odpowiednio przygotowani. Zanim Twoja pociecha będzie gotowa stanąć w szranki na macie czy na ringu, odpowiednio ją wyposaż. Potrzebny będzie m.in. ochraniacz na zęby dla dzieci, który razem z kaskiem treningowym zapewnia wszechstronną ochronę głowy, twarzy oraz szczęk – miejsc podatnych na bolesne kontuzje.


Jak wybrać ochraniacze na zęby dla dzieci?


W naszym sklepie czekają na Ciebie profesjonalne ochraniacze na zęby. Dla dzieci są one wykonywane w odpowiednio mniejszych rozmiarach. Przy wyborze kieruj się zatem ich wielkością, a także rodzajem konstrukcji. Ważne, żeby ochraniacze dokładnie chroniły zęby przed wybiciem i język przed przegryzieniem.


Szczęka bokserska dla dzieci – skuteczna ochrona przed ciosami


Zastanawiasz się, czy Twoja pociecha rzeczywiście potrzebuje szczęki bokserskiej? Dla dzieci jest to równie ważny element stroju sportowego, jak dla dorosłych i nie należy o tym zapominać! Produkt chroni przed:

 

  • ciosami w szczękę,
  • przygryzieniem języka,
  • przygryzieniem warg.

 

Twoje dziecko, odpowiednio ubrane i przygotowane do ćwiczeń, będzie czuło się pewniej i chętniej wyjdzie do walki z przeciwnikiem. Dlatego zadbaj nie tylko o jego bezpieczeństwo, ale też komfort i profesjonalny wizerunek, które są szczególnie ważne dla najmłodszych.


Ochraniacze na zęby – rodzaje


Mamy różne rodzaje ochraniaczy na zęby dla dzieci. Ofertę dobraliśmy w taki sposób, aby odpowiadała potrzebom zawodników trenujących różne sztuki walki. Do wyboru są:

 

  • pojedyncze ochraniacze na górną szczękę, które dobrze trzymają się zębów i pozwalają na swobodne oddychanie,
  • gumowo-żelowe ochraniacze z wypustkami zwiększającymi stabilność oraz kanałami powietrznymi dla swobodnego oddychania.

 

Wszystkie produkty są idealnie wyprofilowane, dlatego swobodnie mieszczą się w buzi dziecka i dopasowują do jego łuków zębowych. Są sprzedawane w zestawach z wygodnymi, kompaktowymi opakowaniami, które chronią je przed zabrudzeniem, uszkodzeniem i zniszczeniem.


Zapraszamy do zakupu szczęk bokserskich dla dzieci. W naszym sklepie rodzice i trenerzy znajdą solidnie wykonane akcesoria z certyfikatami, które są łatwe w zakładaniu i ściąganiu. Młody użytkownik spokojnie poradzi sobie sam z ich obsługą. Do ochraniaczy zębów polecamy też inne elementy stroju sportowego oraz gadżety poprawiające bezpieczeństwo – kaski, ochraniacze na uszy, usztywniacze i wiele innych. Skomponuj cały strój sportowy idealny na pierwsze amatorskie treningi i późniejsze zawody, w których weźmie udział Twoje dziecko.

pixel