SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Ochraniacze na zęby dla dzieci

( ilość produktów: 2 )

Silikonowe ochraniacze na zęby dla dzieci przeznaczone do ochrony zębów oraz chroniące przez przegryzieniem języka. Ochraniacze na zęby sprawdzą się doskonale zarówno podczas treningu sportów walki jak i wszelkich innych aktywności fizycznych podczas których dziecko narażane jest na uszkodzenie zębów lub ust.

Trenowanie sportów walki wymaga od dziecka sporej samodyscypliny i zaangażowania. Najmłodszym zawodnikom łatwiej będzie otworzyć się na nowe wyzwania, jeśli będą do nich odpowiednio przygotowani. Zanim Twoja pociecha będzie gotowa stanąć w szranki na macie czy na ringu, odpowiednio ją wyposaż. Potrzebny będzie m.in. ochraniacz na zęby dla dzieci, który razem z kaskiem treningowym zapewnia wszechstronną ochronę głowy, twarzy oraz szczęk – miejsc podatnych na bolesne kontuzje.

Jak wybrać ochraniacze na zęby dla dzieci?

W naszym sklepie czekają na Ciebie profesjonalne ochraniacze na zęby. Dla dzieci są one wykonywane w odpowiednio mniejszych rozmiarach. Przy wyborze kieruj się zatem ich wielkością, a także rodzajem konstrukcji. Ważne, żeby ochraniacze dokładnie chroniły zęby przed wybiciem i język przed przegryzieniem.

Szczęka bokserska dla dzieci – skuteczna ochrona przed ciosami

Zastanawiasz się, czy Twoja pociecha rzeczywiście potrzebuje szczęki bokserskiej? Dla dzieci jest to równie ważny element stroju sportowego, jak dla dorosłych i nie należy o tym zapominać! Produkt chroni przed:

  • ciosami w szczękę,
  • przygryzieniem języka,
  • przygryzieniem warg.

Twoje dziecko, odpowiednio ubrane i przygotowane do ćwiczeń, będzie czuło się pewniej i chętniej wyjdzie do walki z przeciwnikiem. Dlatego zadbaj nie tylko o jego bezpieczeństwo, ale też komfort i profesjonalny wizerunek, które są szczególnie ważne dla najmłodszych.

Ochraniacze na zęby – rodzaje

Mamy różne rodzaje ochraniaczy na zęby dla dzieci. Ofertę dobraliśmy w taki sposób, aby odpowiadała potrzebom zawodników trenujących różne sztuki walki. Do wyboru są:

  • pojedyncze ochraniacze na górną szczękę, które dobrze trzymają się zębów i pozwalają na swobodne oddychanie,
  • gumowo-żelowe ochraniacze z wypustkami zwiększającymi stabilność oraz kanałami powietrznymi dla swobodnego oddychania.

Wszystkie produkty są idealnie wyprofilowane, dlatego swobodnie mieszczą się w buzi dziecka i dopasowują do jego łuków zębowych. Są sprzedawane w zestawach z wygodnymi, kompaktowymi opakowaniami, które chronią je przed zabrudzeniem, uszkodzeniem i zniszczeniem.


Zapraszamy do zakupu szczęk bokserskich dla dzieci. W naszym sklepie rodzice i trenerzy znajdą solidnie wykonane akcesoria z certyfikatami, które są łatwe w zakładaniu i ściąganiu. Młody użytkownik spokojnie poradzi sobie sam z ich obsługą. Do ochraniaczy zębów polecamy też inne elementy stroju sportowego oraz gadżety poprawiające bezpieczeństwo – kaski, ochraniacze na uszy, usztywniacze i wiele innych. Skomponuj cały strój sportowy idealny na pierwsze amatorskie treningi i późniejsze zawody, w których weźmie udział Twoje dziecko.

Zobacz także: Kaski treningowe dla dzieci oraz worki treningowe dla dzieci

pixel