Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Koszulki termoaktywne RashGuard z długim rękawem

( ilość produktów: 1 )

Rashguardy - koszulki termoaktywne z długim rękawem

 

Rashquardy z długim rękawem doskonale sprawdzają się zarówno w treningu sportów walki jak i treningu siłowym. Są lekkie, nie krepują ruchów oraz zachowują optymalną temperaturę podczas wykonywania ćwiczeń. Materiał DBX MoreDry zapewnia szybkie wysychanie materiału. Wszystkie nadruki zostały wykonane metodą sublimacji dzięki czemu nie blokują przepływu powietrza oraz są odporne na ścieranie.

Koszulki termoaktywna to zdecydowanie lepszy wybór na trening niż klasyczna koszulka bawełniana, bowiem ich właściwości pozwalają zachować znacznie wyższy komfort podczas aktywności fizycznej. Mowa tu zarówno komforcie termicznym, jak też związanym z wydzielanym przez ciało potem. Poznaj wszystkie zalety, jakie posiada koszulka termoaktywna i przekonaj się, że nigdy nie wrócisz na trening w bawełnianym T-shircie.    

 

Czym charakteryzują się nasze termoaktywne koszulki z długim rękawem?

Koszulka Rashguard powstaje z materiału DBX MoreDry, który jest technologiczną tkaniną, składającą się z poliestru i elastanu. Odzież treningowa wykonana z tego materiału posiada właściwości, dzięki którym jest w stanie odprowadzać wilgoć na zewnątrz. Oznacza to, że Twoja skóra nie będzie miała kontaktu z przepoconą tkaniną, która bardzo szybko ulega wychłodzeniu. Pozwala to zachować odpowiedni komfort termiczny i uniknąć przeziębienia lub poważniejszych chorób, włącznie z zapaleniem płuc, które mogą być efektem kontaktu skóry z mokrym i zimnym materiałem.

Termoaktywna koszulka z długim rękawem – idealna na trening w plenerze

Koszulka termoaktywna z długim rękawem to wybór odpowiedni do wszelkiej aktywności fizycznej, szczególnie w plenerze, gdzie we w miarę ciepłe dni może stanowić jedyną warstwę odzieży sportowej lub być warstwą znajdującą się najbliżej ciała, którą założysz pod sportową bluzę lub kurtkę.

Jednakże uzupełniona o spodenki treningowebuty bokserskie doskonale sprawdzi się także w treningu sportów walki lub ćwiczeń w klubie fitness. 

 

Podnieś możliwości swoich mięśni

Koszulki termoaktywne bardzo często posiadają również funkcje kompresyjne. Co to oznacza? Termoaktywna koszulka kompresyjna z krótkim rękawem lub długim, oprócz tego, że zapewni Ci komfort termiczny i odprowadzi wilgoć, to dodatkowo – dzięki odpowiedniemu uciskaniu w kluczowych miejscach – pobudzi krążenie, dzięki czemu mięśnie zostaną lepiej ukrwione, a w konsekwencji także lepiej natlenione i odżywione, dzięki czemu staną się wytrzymalsze i zdolne do bardziej intensywnego wysiłku.

Koszulki termoaktywne na siłownię z DBX Bushido – komfort treningu

Nasze koszulki termoaktywne z długim rękawem są bardzo lekkie i w żaden sposób nie krępują ruchów, dzięki czemu zachowujesz swobodę wykonywania ruchów w pełnym zakresie. Zastosowane szwy są trwałe i płaskie, dzięki czemu nie tylko nie ulegają łatwo rozpruciom, ale też nie uwierają i nie drażnią skóry w czasie wysiłku.  

 

Zobacz także: Maseczki ochronneT-Shirt oraz zestawy treningowe

pixel