Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Liny jutowe do wspinania - Climbing Rope

( ilość produktów: 4 )

Climbing Rope

Chcesz wprowadzić swój trening na absolutnie najwyższy poziom i podjąć się ćwiczeń, które wymagają od Ciebie dużej wprawy i poziomu wytrenowania, jaki trudno spotkać u osób początkujących? Zdecyduj się na trening na linie jutowej. Podciąganie i wspinanie się na linie to ćwiczenia, które nie tylko wymagają dużej sprawności, ale też gwarantują niesamowite efekty. Liny jutowe do wspinania o różnej długości można kupić w sklepie DBX Bushido.

Climbing rope ? jakie produkty dostępne są w sklepie DBX Bushido?

Liny jutowe, które znajdziesz w naszej ofercie, zostały wykonane z bardzo wytrzymałego naturalnego tworzywa jutowego. Ich średnica wynosi 40 mm, dzięki czemu gwarantuje doskonały chwyt każdej osobie ćwiczącej, niezależnie od rozmiaru jej dłoni. Na końcu liny znajduje się wytrzymały karabińczyk, dzięki któremu można zawiesić linę na dowolnym uchwycie lub też zastosować montaż, polegający na przeplataniu liny przez karabińczyk.
Bardzo ważna jest też długość liny ? im lina jutowa jest dłuższa, tym trudniej jest wspiąć się na jej szczyt. Jednak możliwości zastosowania liny o danej długości zależą oczywiście od wysokości hali, w której ma ona zostać powieszona. W DBX Bushido dostępne są liny jutowe o długościach: 3 m, 4 m, 5 m, 6 m.

 

Lina do wspinania ? jakie daje efekty?

Ćwiczenia na linie jutowej to niezwykle wymagający trening, ale jednocześnie dający efekty, które mogą przerosnąć najśmielsze oczekiwania. Jeśli trening z ciężarami lub na drążku nie umożliwia Ci już robienia postępów, to czas, by pokonać kolejną swoją barierę i zdecydować się na włączenie do swojego planu liny jutowej do wspinania. Lina jutowa polecana jest osobom trenującym crossfit, a także zawodnikom sportów walki i innych dyscyplin o charakterze siłowo-wytrzymałościowym.

 

Ćwiczenia na linie wzmocnią absolutnie każdą partię mięśni Twojego ciała, min. Mięśnie ramion, pleców, klatki piersiowej, brzucha oraz nóg. Trening na linie jest o tyle efektywniejszy, że wzmacnia także głębokie mięśnie, które nie zawsze są uruchamiana w czasie ćwiczeń na siłowni. Podciąganie na linie pomoże Ci wytrenować wiele parametrów swojej sprawności, a także pobudzić do intensywniejszej pracy mięśnie, które wpadły w stagnację, spowodowaną powtarzaniem przez dłuższy czas tych samych ruchów.

 

Jeśli jesteś zdecydowany na trening na linie, skorzystaj z oferty lin jutowych w DBX Bushido.

 

Zobacz także: Torby treningowe, Spodenki treningowe, Rashguard - krótki rękaw

pixel