SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kulki stalowe i bloczki żeliwne

( ilość produktów: 2 )

Obciążenia stalowe i granulaty gumowe

Jeśli oczekujesz, że Twój trening siłowy lub wytrzymałościowy okaże się odpowiednio efektywny, musisz zadbać o stopniowe zwiększanie obciążenia. Praktyczny i funkcjonalny trening z przyrządami, takimi jak sandbagi, kamizelki obciążeniowe, xbagi czy worki treningowe pozwoli Ci osiągać oczekiwane rezultaty jedynie pod warunkiem obciążenia dostosowanego do formy ćwiczeń i Twojego aktualnego poziomu wytrenowania. Obciążenie do sprzętu treningowego możesz kupić w sklepie DBX Bushido. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz rodzaj obciążenia, którego potrzebujesz do swojego treningu.

Marka

Granulat gumowy – niezbędny dla fighterów

Granulat gumowy jest bardzo wszechstronnym rodzajem obciążenia. Możesz wykorzystać go bowiem do niemal każdego rodzaju sprzętu treningowego. Nie tylko sandbagów, xbagów i kamizelek obciążeniowych, ale także do worków treningowych. W przypadku tych ostatnich granulat gumowy zapewnia naprawdę satysfakcjonujące efekty. Po pierwsze, gwarantuje znacznie większe obciążenie niż stosowane dotychczas powszechnie ścinki materiałów, co docenią szczególnie pięściarze, którzy używają worka do wypracowywania siły uderzenia. Po drugie, równomiernie wypełnia worek, zapobiegając jego odkształceniom i zbiciom. Zawdzięcza to swojej drobnej frakcji.Decydując się na obciążenie swojego sprzętu treningowego granulatem gumowym od DBX Bushido, możesz czuć się bezpiecznie w czasie ćwiczeń. To dlatego, że posiada on Atest Higieniczny, potwierdzający nieszkodliwość dla zdrowia.

 

Obciążenia stalowe w kształcie kulek

Ten rodzaj obciążenia sprawdzi się we sprzęcie obciążeniowym typu sandbagi, xbagi czy kamizelki obciążeniowe. Ze względu na specyfikę treningu oraz bezpieczeństwo twoich dłoni, nie wykorzystuj ich do obciążania worków treningowych. Stalowe kulki gwarantują solidne obciążenie przy zachowaniu niewielkiej objętości. Kulki mają średnicę od 2 d 20 milimetrów. Mogą być pokryte warstwą antykorozyjną, dzięki czemu ich żywotność jest znacznie dłuższa.

 

Bloczki żeliwne

Obciążenie żeliwne może przyjmować także formę bloczków żeliwnych. Jest to rodzaj obciążenia, który powszechnie wykorzystuje się w kamizelkach obciążeniowych, umieszczając je w przeznaczonych do tego kieszeniach.

 

Skorzystaj z obciążenia treningowego DBX Bushido

Wykorzystując nasz sprzęt do treningu, masz pewność, że przy poprawnym i intensywnym wykonywaniu ćwiczeń, pozwoli Ci on osiągać oczekiwane rezultaty oraz zapewni odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

 

Zobacz także: Korona karku, Hantle żeliwne i winylowe, Sztangi i gryfy

pixel