Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Sandbagi treningowe

( ilość produktów: 2 )

Sandbag treningowy

 

 

sandbag treningowy

 

Nasze Sandbagi treningowe DBX Bushido to jedne z pierwszych tego typu przyrządów w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w ich produkcji oraz użyciu najwyższej jakości materiałów  w opinii wielu fachowców są to najwytrzymalsze sanbdagi treningowe na rynku. Sandbagi wykonano z 7-warstwowego materiału oraz silnych taśm  o wytrzymałości nośnej do 100 kg. Sandbagi z naszej oferty objęte są 24 miesięczną

.

Czym jest sandbag i do czego służy?

Sandbagi to torby z piaskiem obciążeniowe, które są przeznaczone do wszechstronnego treningu, wzmacniającego mięśnie całego ciała. Sandbag swoją formą i wymiarami przypomina klasyczną torbę sportową. Torby obciążeniowe przeznaczone są zarówno dla zawodowców, którzy w ten sposób urozmaicają i uzupełniają swój trening, jak również dla amatorów, dla których są znakomitym sposobem na ogólne wzmocnienie całego ciała.

 

Sandbagi treningowe – jakie niosą korzyści?

Trening z sandbagiem wymaga stabilizacji ciężaru podczas wykonywania ćwiczeń, w związku z czym angażuje i pomaga wzmocnić mięśnie głębokie. Trening z torbami obciążeniowymi pomaga zbudować siłę, wytrzymałość i wydolność organizmu, a ponadto wspiera redukcję tkanki tłuszczowej. Pozytywnie wpływa na koordynację ruchową, pobudza także układ krążenia do prawidłowej pracy. Ćwiczenia z sandbagiem nie izolują wybranej partii mięśni, ale równomiernie wzmacniają wszystkie obszary ciała i pomagają w kształtowaniu sylwetki.

 

Torby obciążeniowe w DBX Bushido

W DBX Bushido dbamy o to, żeby cały sprzęt treningowy, który oferujemy, był funkcjonalny, komfortowy, trwały i bezpieczny. Dlatego nasze sandbagi:

 

  • mają aż 7 uchwytów, które umożliwiają wykonywanie bardzo szerokiego zestawu ćwiczeń (układ uchwytów został opracowany we współpracy z instruktorami sportu w celu zapewnienia jak najwyższej efektywności treningu);
  • są wzmocnione nylonową taśmą, która zapewnia uchwytom nawet 300kg wytrzymałości;
  • są zszywane rdzeniowymi nićmi, które są odporne na rozerwania, a także warunki atmosferyczne, dzięki czemu sandbagi od DBX Bushido mogą być wykorzystywane także do treningu na zewnątrz;
  • są wykonane z 7-warstwowego materiału, dzięki czemu zachowują wytrzymałość przez długi okres intensywnego użytkowania, a także zapewniają właściwą elastyczność.

 

Dzięki swoim cechom sandbagi od DBX Bushido stanowią znakomity wybór zarówno dla klubów sportowych, jak i dla indywidualnych użytkowników. W obydwu przypadkach posłużą przez wiele lat, pozwalając w tym czasie na wykonywanie intensywnych ćwiczeń w różnych warunkach.

 

Dodatkowe wkłady do sandbagów – ustal właściwy ciężar

W naszej ofercie dostępne są także dodatkowe wkłady do toreb obciążeniowych. Są to szczelnie zamykane worki, w których zmieści się nawet 10–12 kg piasku. Dzięki temu możesz dowolnie zwiększać obciążenie, a sandbag z regulacją wagi dowolnie dostosować do swoich aktualnych możliwości i poziomu wytrenowania. Wypełniając kilka wkładów piaskiem o różnym ciężarze, zapewnisz sobie możliwość różnej konfiguracji obciążenia sandbaga.

Zobacz także: Worki treningowe - rogaleXBag oraz Power Bagi

 

pixel