Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Spodenki treningowe - bokserskie, mma, crossfit

( ilość produktów: 9 )

SZORTY TRENINGOWE  - SPODENKI BOKSERSKIE, DO MMA, CROSSFIT

 

W ofercie posiadamy zarówno gruszki bokserskie przeznaczone do montażu na platformach bokserskich jak i gruszki przeznaczone do treningu kopnięć które możesz zamontować na łańcuchu lub sznurze trenując celność, uniki, oraz wyczucie dystansu w walce

 

Cena
-

Spodenki treningowe są podstawowym wyposażeniem każdego sportowca, a w sportach walki pełnią szczególnie ważną funkcję, ponieważ nie mogą w żaden sposób ograniczać swobody ruchów. Zapoznaj się z ofertą spodenek treningowych w sklepie DBX Bushido i wybierz model, który najlepiej sprawdzi się w Twojej dyscyplinie.

 

Szorty treningowe – jakie wybrać?

Każda z dyscyplin sztuk walki oraz treningu siłowego ma nieco inną charakterystykę, dlatego warto dobrze przemyśleć wybór spodenek. W ofercie DBX Bushido znajdziesz spodenki treningowe dostosowane do różnych dyscyplin.

 

  • Spodenki bokserskie – są lekkie i zwiewne, często posiadają nieco szerszy pas, którego zadaniem jest zapobieganie zsuwaniu się szortów z ciała. pas, jaki posiadają spodenki do boksu jest również granicę pomiędzy strefami, w których dozwolone lub zakazane jest zadawanie ciosów.
  • Spodenki MMA – w mieszanych sztukach walki dozwolone są również kopnięcia, dlatego spodenki do MMA muszą gwarantować jak największą swobodę ruchów, także podczas unoszenia ogi na dużą wysokość.
  • Spodenki crossfit – w crossficie nie ma miejsca na jakąkolwiek ulgę. Spodenki crossfitowe, podobnie jak spodenki do MMA czy boksu, musza być lekkie, przewiewne i nie mogą w żaden sposób ograniczać zakresu ruchu nóg.

 

Szorty treningowe w DBX Bushido

Spodenki treningowe dostępne w naszym sklepie zostały stworzone przy współpracy z zawodnikami MMA oraz innych sztuk walki. Dlatego w ich konstrukcji uwzględnione są wszystkie aspekty, które gwarantują wysoką jakość oraz maksymalny komfort treningu siłowego, crossfitu oraz sportów walki.

 

  • Wytrzymałość – na wytrzymałość naszych spodenek ma wpływ kilka czynników. Jednym z nich jest oczywiście materiał, który trudno ulega jakimkolwiek rozdarciom. Równie ważne są wzmocnione potrójne szwy, które dodatkowo chronią przed rozdarciami na łączeniu części materiałów.
  • Swoboda ruchów – w treningu siłowym czy w ringu nie ma miejsca na jakiekolwiek ograniczenia ruchów. Dlatego spodenki treningowe z DBX Bushido, pomimo iż wykonane z elastycznego materiału, posiadają w kroku dodatkowo jeszcze bardziej elastyczny panel, który ułatwia poruszanie się i wykonywanie kopnięć.
  • Doskonałe utrzymywanie w pasie – w czasie treningu spodenki nie mają prawa zsuwać się z pasa. U nas znajdziesz spodenki wyposażone w wytrzymałe, trwałe rzepy oraz ściągające sznurki w pasie, dzięki którym pozostają na swoim miejscu.
  • Komfort termiczny – trening siłowy lub sportu walki to duży wysiłek, dlatego potrzebujesz spodenek, wykonanych z oddychających tkanin, które dodatkowo charakteryzują się szybkim schnięciem. Dzięki temu w czasie wysiłku będziesz odczuwać komfort zarówno termiczny, jak i związany z brakiem wilgoci.

 

Właśnie takie cechy posiadają dostępne w DBX Bushido szorty treningowe. Decydując się na zakup naszych spodenek, masz gwarancję najwyższego komfortu połączonego z jakością produktu.

Zobacz także inne produkty przydatne do treningu: buty treningowe, zestawy treningowe oraz torby do treningu.

pixel