Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Rękawice treningowe

( ilość produktów: 139 )

Rękawice treningowe

W naszej ofercie można znaleźć zarówno rękawice bokserskie , rękawice do MMA oraz rękawice przyrządowe dedykowane przede wszystkim osobom  trenującym na worku treningowym. Mocny materiał oraz specjalistyczna pianka wypełniająca rękawice zapewnia wysoki komfort podczas treningu.

Marka
Cena
-
Rozmiar / waga
Materiał

Rękawice bokserskie i akcesoria w DBX Bushido

Rękawice treningowe to podstawowa wyposażenia każdego zawodnika sportów walki. Dlatego w DBX Bushido przygotowaliśmy najwyższej jakości rękawice bokserskie treningowe i rękawice treningowe MMA, dzięki którym trening będzie mógł być bardziej efektywny i bezpieczny. Oprócz rękawic mamy dla Ciebie też pozostałe akcesoria, które są nieodłącznym uzupełnieniem rękawic, takie jak m.in. owijki bokserskie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i wyboru właściwych rękawic, które będą odpowiednie do konkretnej dyscypliny oraz Twoich warunków fizycznych.

 

Rękawice treningowe bokserskie – co znajdziesz w DBX Bushido?

Dużą część naszego asortymentu stanowią rękawice bokserskie treningowe. Nasza oferta została stworzona z myślą o wszystkich zawodnikach, którym zależy na tym, aby podnieść komfort i bezpieczeństwo swojego treningu pięściarskiego. W związku z tym zadbaliśmy nie tylko o jakość naszych produktów, ale też o zróżnicowane parametry rękawic bokserskich.Rękawice bokserskie DBX Bushido – najwyższa jakośćOferowane przez nas rękawice bokserskie wykonane są z naturalnej lub ekologicznej skóry – materiałów gwarantujących trwałość i odporność na uszkodzenia wskutek siły uderzenia w przyrządy treningowe. Wytrzymałe pianki wewnątrz dobrze chronią stawy w dłoni przed kontuzjami. Zastosowaliśmy w nich także systemy wentylacji, dzięki którym Twoje dłonie będą w mniejszym stopniu się pocić. Ponadto zadbaliśmy też o przedłużone rzepy, dzięki którym skuteczniej ustabilizujesz swoje nadgarstki, chroniąc je tym samym przed mikrourazami.Wybierz właściwy rozmiar rękawic treningowychW naszej ofercie znajdziesz rękawice bokserskie o różnej wadze, dostosowanej zarówno do potrzeb i rozmiarów dłoni dorosłych mężczyzn, jak również kobiet uprawiających sporty walki oraz najmłodszych adeptów pięściarstwa.

 

Rękawice do treningu MMA

W DBX Bushido dostępne są także rękawice treningowe MMA. W kwestii jakości materiałów i wykonania również oferujemy najskuteczniejsze rozwiązania, gwarantujące trwałość i długą żywotność sprzętu, a także wysoki stopień bezpieczeństwa i komfortu treningu. W zależności od swoich potrzeb możesz zdecydować się na rękawice z zabezpieczonym kciukiem bądź bez tego rozwiązania. Wszystkie rękawice treningowe MMA z naszej oferty to sprzęt stworzony po konsultacjach z zawodowymi zawodnikami, którzy doskonale wiedzą, co powinno cechować dobre rękawice do treningu.Zarówno rękawice MMA, jak i rękawice bokserskie treningowe bokserskie dostępne są w różnej wadze, przystosowanej do sparingów lub treningu na przyrządach.

 

Rękawiczki na siłownię

W tej kategorii znajdziesz też rękawiczki, które podniosą komfort Twojego treningu na siłowni. Zabezpieczą Twoją skórę przed odciskami, usztywnią nadgarstki i pomogą wzmocnić chwyt.

 

Akcesoria do rękawic treningowych

Oprócz rękawic w naszej ofercie znajdziesz także dodatkowe akcesoria, takie, jak:owijki bokserskie;odświeżacze do rękawic,zestawy do czyszczenia sprzętu;ochraniacze i kaski.Wybierasz się na trening sportów walki? W cały niezbędny sprzęt możesz wyposażyć się w sklepie DBX Bushido.

 

Rękawice treningowe – poznaj zalety naszych rękawic

W ofercie DBX Bushido dostępne są rękawice treningowe z naturalnej skóry oraz rękawice treningowe z ekologicznej skóry. Niezależnie od zastosowanego materiału w każdym wypadku staramy się zapewnić fighterom jak najwyższy komfort treningu oraz jego bezpieczeństwo. Jest to możliwe dzięki wykorzystanym technologiom.

  • Wkładka z wysoko skompresowanej pianki DBX-Roll wzmacnia strukturę rękawicy i ułatwia zaciskanie pięści.
  • Siatka wentylacyjna usprawnia przepływ powietrza, podnosząc komfort treningu poprzez zapobieganie nadmiernemu poceniu się dłoni.
  • Amortyzacja siły uderzenia jest podniesiona dzięki autonomicznemu odlewowi, wykonanemu z pianki Polygonal Fusion.
  • Szeroki i wytrzymały rzep umożliwia skuteczne usztywnienie nadgarstka

 

Rękawice przyrządowe i sparingowe – skóra naturalna czy ekologiczna?

Na które się zdecydować, mając do wyboru rękawice treningowe ze skóry naturalnej lub ekologicznej? Wszystko zależy od Twoich potrzeb, stopnia zaawansowania w sporty walki oraz intensywności i częstotliwości treningu. Dostępne w naszej ofercie rękawice treningowe z ekologicznej skóry to wysokiej jakości sprzęt, którego właściwości są bardzo zbliżone do właściwości rękawic ze skóry naturalnej. Skóra naturalna uchodzi zasadniczo za materiał bardziej wytrzymały niż jej syntetyczny odpowiednik. Wykorzystując ten materiał w produkcji rękawic bokserskich łatwiej jest także uzyskać optymalne właściwości wentylacyjne. Oczywiście należy wziąć pod uwagę także to, że jest to materiał droższy, dlatego rękawice treningowe z naturalnej skóry muszą kosztować nieco więcej niż rękawice treningowe z ekologicznej skóry. Niemniej rękawice bokserskie ze skóry naturalnej jednak stanowią odpowiedni wybór dla osób ćwiczących często i z dużą intensywnością. Są korzystniejszą inwestycją na długi czas użytkowania, gwarantują trwałość i komfort treningu.Natomiast rękawice treningowe ze skóry ekologicznej to chętnie wybierane rozwiązanie przez początkujących fighterów, którzy na początku swojej drogi ze sportami walki zwracają uwagę na ekonomiczny aspekt sprzętu i akcesoriów. Są optymalnym wyborem także dla osób ćwiczących z mniejszą częstotliwością i intensywnością.

pixel