SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Mocowania i uchwyty do worka bokserskiego

( ilość produktów: 31 )

Mocowania sufitowe i ścienne do worków treningowych innych przyrządów

Solidne mocowanie worka bokserskiego jest warunkiem przeprowadzenia komfortowego i efektywnego, ale przede wszystkim bezpiecznego treningu. W DBX Bushido dostępne są zróżnicowane uchwyty do worka bokserskiego, które wykorzystasz do przytwierdzenia worka do sufitu, ściany lub drabinek gimnastycznych. Dzięki dostępnym w naszej ofercie uchwytom na worki bokserskie wyposażysz zarówno profesjonalny klub sportów walki, jak też zamontujesz worek treningowy we własnym domu..

Marka
Cena
-

Uchwyty na worek bokserski – materiał gwarantem wytrzymałości

Mocowanie do worka bokserskiego musi być wytrzymałe, aby gwarantować odpowiednie bezpieczeństwo podczas treningu z workiem, który waży zwykle kilkadziesiąt kilogramów. Dlatego też dostępne w naszej ofercie uchwyty i łańcuchy wykonane są z wytrzymałej stali ocynkowanej, która wykazuje dobre właściwości, m.in. odporność na korozję.

 

Uchwyt do worka treningowego – co znajdziesz w ofercie DBX Bushido?

Uchwyt do worka bokserskiego powinien być dostosowany do powierzchni, do której zamierzasz przymocować swój sprzęt. Najczęściej stosowane mocowania do worków treningowych to zawiesia sufitowe. Jeżeli jednak worek treningowy nie może być przymocowany do sufitu, np. z powodu lekkiego podwieszanego stropu, wówczas konieczne będzie przymocowanie go do ściany. W klubach sportowych lub salach gimnastycznych funkcjonalnym rozwiązaniem w kwestii zawieszenia worka są drabinki gimnastyczne. W naszej ofercie znajdziesz wieszak na worek bokserski przystosowany do różnego rodzaju powierzchni i sposobu mocowania.

 

Poszczególne rodzaje mocowań do worka

Zobacz, jakie rodzaje mocowań do worków treningowych znajdziesz w ofercie sklepu DBX Bushido.

 

  • Zawiesia sufitowe – klasyczne mocowania do zawieszenia worka treningowe pod sufitem. W zestawach znajdują się kołki rozporowe i karabińczyki.

  • Mocowania ścienne – są to metalowe profile mocowane do ściany, które umożliwiają zawieszenie worka w odległości, która umożliwia efektywne wykonywanie ćwiczeń. Są bardzo uniwersalne, dlatego można wieszać na ich również gruszki bokserskie i piłki refleksowe.

  • Wieszak do worka bokserskiego na drabinki gimnastyczne – metalowy profil o dużej wytrzymałości, zawierający regulowane uchwyty, które można dostosować do rozstawu drabinek.

  • Łańcuchy do worka bokserskiego – w naszej ofercie znajdziesz łańcuchy do worków o różnej długości. Wszystkie z nich składają się z wytrzymałych i solidnych ogniw.

  • Mocowania obrotowe do platform – przystosowane są do podwieszania gruszek szybkościówek.

  • Sprężyny amortyzujące – umiejscawia się je pomiędzy mocowaniem a sprzętem celem amortyzacji jego ciężaru, szczególnie w momencie uderzenia.

Nasze produkty objęte nawet dwuletnią gwarancją.

 

Zobacz także: Worki bokserskie, worki treningowe wiszącetreningowe MMA

pixel