Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Worki treningowe

( ilość produktów: 99 )

Worki treningowe - bokserskie, Worki do MMA - Worki hakowe

 

Oferowane przez nas worki treningowe to jedne z najwytrzymalszych worków na Polskim rynku. Dzięki opatentowanej odmianie 7 warstwowego materiału oraz profesjonalnemu wypełnieniu zyskały one uznanie wśród wielu czołowych zawodników. W naszej ofercie można znaleźć zarówno worki bokserskie jak i worki do treningu MMA. Jeśli standardowe rozmiary i wagi nie spełniają Twoich oczekiwań to możemy również wykonać worek treningowy o podanych przez Ciebie wymiarach. W naszej ofercie znajdziesz: worki bokserskie, worki do MMA, oraz worki hakowe. Jeśli masz problem z wyborem właściwego dla siebie worka zapraszamy do zapoznania się poradnikiem: Jaki worek treningowy wybrać.

 

Marka
Cena
-
Cel treningu
Waga (worki)
Wysokość (worki)
Średnica (worki)

Worki treningowe bokserskie i do MMA

Worek treningowy to przyrząd, który pomaga rozwijać górne partie mięśni, głównie ramiona, grzbiet i klatkę piersiową. Zawodnicy sportów walki wykorzystują je do rozwijania umiejętności wyprowadzania ciosów i kopnięć, a także ćwiczenia szybkości, dynamiki, siły, celności ciosów oraz ogólnej jakości uderzeń.

Worki treningowe Bushido dostępne są w wielu wariantach i przeznaczone zarówno dla pięściarzy, jak i zawodników, którzy w swoich sportach walki wykorzystują kopnięcia. Dzięki zróżnicowanym wymiarom worków łatwo jest dobrać model dostosowany do swojego wzrostu. W naszej ofercie dostępne są zarówno worki bokserskie, jak i przeznaczone do treningu sportów walki, w których wykorzystuje się również kopnięcia i walkę w parterze.

  • Pełny worek do ćwiczeń możesz dobrać do swoich możliwości również pod kątem zróżnicowanej wagi.

  • Pusty worek Bushido możesz wypełniać ścinkami materiałów w różnym zakresie masy.

  • Worki do MMA charakteryzują się wyprofilowaniem przypominającym ludzką posturę, dzięki czemu wygodnie ćwiczy się na nim kopnięcia oraz walkę w parterze.

  • Worki stojące umożliwiają trening technik bokserskich i kickbokserskich, możesz dobierać je pod kątem rozmiaru, dostosowując do swoich warunków fizycznych i umiejętności. Stabilna podstawa gwarantuje komfort i bezpieczeństwo treningu.

  • Worek treningowy hakowy przeznaczony jest do ćwiczenia uderzeń podbródkowych

Solidne mocowania sprawiają, że każdy worek treningowy Bushido gwarantuje duży komfort treningu oraz jego bezpieczeństwo.
 

Manekiny treningowe

Funkcją manekinów jest jak najlepsze odwzorowanie w czasie treningu warunków rzeczywistego starcia. W ofercie DBX Bushido dostępne są manekiny stojące, odpowiednie dla ćwiczenia ciosów i kopnięć w stójce, a także manekiny zaprojektowane specjalnie z myślą o walce w parterze. Każdy z nich wykonany z wysokiej jakości skóry syntetycznej lub naturalnej i posiada wzmocnienia na szwach, dzięki którym wytrzymuje niezliczoną ilość ciosów i rzutów.

Gruszki bokserskie

Gruszka bokserska to worek do ćwiczeń, który dzięki swojemu charakterystycznemu kształtowi umożliwia trening uderzeń hakowych i podbródkowych. Specjalistyczne gruszki szybkościówki, zawieszone na platformach za pomocą łożyska, przeznaczone są do trenowania szybkości, celności i płynności uderzeń.
 

Worki treningowe dla dzieci

Nasza oferta obejmuje również worki treningowe dla dzieci, które swoimi wymiarami masą dostosowane są do warunków fizycznych i umiejętności najmłodszych adeptów sportów walki. Worek treningowy do domu dla dziecka możesz kupić u nas w zestawie z rękawicami, owijkami oraz kompletem uchwytów i mocowań.

Mocowania i uchwyty

Worki treningowe Bushido możesz zawiesić dzięki dostępnym u nas wysokiej jakości mocowaniom i uchwytom. Ta część naszego asortymentu obejmuje m.in. mocowania do ściany lub drabinek gimanstycznych. Oprócz nich dostępne są też łańcuchy, sprężyny amortyzujące czy mocowania obrotowe do platform.

 Zobacz także: Manekiny treningowe, DBX Hydro BagUchwyty i mocowania

pixel