Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Rękawice i rękawiczki na siłownie

( ilość produktów: 9 )

Rękawiczki do ćwiczeń na siłowni

 

 

Oferowane przez nas rękawiczki do ćwiczeń na siłowni wyposażone zostały w specjalny system Grip-X zapewniający stabilny chwyt poprawiając komfort i bezpieczeństwo treningu. Najwyższej jakości materiały z których zostały wykonane rękawiczki gwarantują komfort oraz odporność na uszkodzenia podczas treningu.

Marka
Cena
-
Materiał

Rękawiczki na siłownię -  jakie wybrać?

Dobierając rękawiczki na siłownię należy sugerować się przede wszystkim ich przeznaczeniem. W przypadku ćwiczeń aerobowych zwykle stosuje się rękawiczki lekkie i przewiewność które nie będą powodowały zbyt dużego zapocenia dłoni. Podczas ćwiczeń siłowych związanych z podnoszeniem ciężarów zaleca się rękawiczki z grubszego materiału z dodatkową powierzchnią antypoślizgową od strony wewnętrznej, powierzchnia taka zapewnia pewny chwyt z zapobiega powstawaniu odcisków.  

 

Rękawiczki na siłownię -  usztywnieniem nadgarstka czy bez?

Dodatkowe usztywnienie nadgarstka nie jest wymagane podczas ćwiczeń aerobowych jest jednak wskazane podczas ćwiczeń siłowych związanych z podnoszeniem ciężarów. Rozwiązanie to nie tylko zwiększa komfort treningu ale również zmniejsza ryzyko kontuzji.  

 

Rękawiczki na siłownię – podniesiony komfort ćwiczeń

Trening siłowy może odbić się na Twoich rękach. Odciski na skórze czy przeciążenia w stawach w nadgarstku są naturalną koleją rzeczy i mogą występować w czasie trening lub po zakończeniu ćwiczeń. Rękawiczki na siłownię pomagają uniknąć tych niedogodności. W DBX Bushido przygotowaliśmy najwyższej jakości rękawiczki treningowe, które ochronią Twoją skórę i stawy, a także podniosą komfort treningu.

 

Rękawiczki treningowe DBX Bushido – wykonane z najlepszych materiałów

W DBX Bushido stawiamy na to, aby nasze akcesoria i sprzęt do sportów walki wykonane były z możliwie jak najlepszych materiałów. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz rękawiczki do ćwiczeń wykonane m.in. z naturalnej koziej skóry. Jest to materiał wysoce wytrzymały, a przy okazji miękki i wygodny, dzięki czemu skórzane rękawiczki na siłownię dobrze dopasowują się do dłoni i gwarantują bardzo wysoki komfort w czasie treningu. Inne modele naszych rękawiczek do ćwiczeń powstały z termoaktywnych materiałów, które zapewniają wysoki stopień wentylacji, dzięki czemu dłonie mniej pocą się nawet podczas bardzo intensywnych ćwiczeń.

 

Rękawiczki fitness – pewny chwyt przyrządów

Zarówno skórzane rękawiczki na siłownię DBX Bushido, jak i modele wykonane z termoaktywnych materiałów, posiadają system GRIP-X, który gwarantuje pewny chwyt i zapobiega wyślizgiwaniu się trzymanych przyrządów. Ma to ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa treningu – tak podczas ćwiczeń na drążku, jak i z ciężarami.

 

Rękawiczki na siłownię – bezpieczeństwo nadgarstków

Rękawiczki do ćwiczeń do DBX Bushido to akcesoria stworzone z myślą o najbardziej wymagających sportowcach. Nasze modele wyposażone są w długi rzep, który umożliwia skuteczne usztywnienie nadgarstka. W ten sposób staje się on bardziej stabilny i mniej narażony na kontuzje, związane głównie z przeciążeniem. Takie rozwiązanie pozwala Ci z mniejszym ryzykiem pokonywać kolejne bariery i poprawiać swoje sportowe osiągnięcia.

 

Zobacz także: Obciążniki na kostki i nadgarstkisztangi i gryfy do ćwiczeń oraz obciążenia żeliwne

 

pixel