Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kółka gimnastyczne drewniane

( ilość produktów: 2 )

Drewniane kółka do gimnastyki

 

kółka gimnastyczne drewniane

Oferujemy polerowane kółka gimnastyczne wykonane z wysokiej jakości drewna. W oferowanych kółkach zastosowano wysokiej jakości stalowe klamry szybkiego montażu oraz wytrzymałe taśmy nylonowe o szerokości 45 mm zapewniające wytrzymałość powyżej 300 kg.

Szukasz wysokiej jakości akcesoriów do ćwiczenia w domu lub wyposażenia sali treningowej? U nas znajdziesz kółka gimnastyczne, które świetnie sprawdzają się w użytku amatorskim oraz profesjonalnym. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dlatego służą użytkownikom przez długi czas. Dają dużą swobodę w zakresie wyboru ćwiczeń, a nawet intensywne trenowanie nie wiąże się z bólem rąk czy obtarciami. Zarówno założenie kółka do gimnastyki, jak i demontaż są łatwe, a opcja regulacji wysokości czy rozstawu pozwala na precyzyjne dopasowanie ustawień do indywidualnych preferencji sportowca. Poznaj asortyment sklepu DBX Bushido.

Marka

 

Do czego służą kółka gimnastyczne?

 
Zastanawiasz się, do czego służą kółka gimnastyczne? Ćwiczenia, które wykonasz z ich pomocą to przede wszystkim rozciąganie, zwisy, pompki, brzuszki, podciąganie i wiele innych. Warto wdrożyć je do swoich ćwiczeń, szczególnie jeśli zależy Ci na wzmocnieniu siły mięśni.

 

Jak ćwiczyć z kółkami gimnastycznymi?

 
Ćwiczenie z kółkami gimnastycznymi daje spore możliwości szczególnie osobom, które trenują kalistenikę oraz crossfit. Wszyscy, którzy chcą poprawić swoją sylwetkę, a także kompleksowo pracować nad całym ciałem mogą wykorzystać je do:

 

  • zwisów i podciągania w pionie (z siadu lub klęku),
  • pompek klasycznych, damskich lub w wersji z podskokami,
  • podciągania do poziomu,
  • robienia skośnych brzuszków,
  • podciągania i robienia głębokich pompek, tzw. muscle up.

 

Duża różnorodność ćwiczeń, a także fakt, że można w nie zaangażować niemal każdą partię ciała, czynią z kółek gimnastycznych pożądany i chętnie wykorzystywany sprzęt treningowy.

 

Kółka gimnastyczne – jak wybrać?

 
Dużą popularnością cieszą się kółka gimnastyczne drewniane. Te, które znajdziesz w naszej ofercie odznaczają się:

  • wysoką jakością wykonania – są idealnie gładkie,
  • solidnością, ponieważ powstają z wyselekcjonowanych gatunków drewna,
  • optymalną grubością krążków, co pozwala na wygodny i stabilny, antypoślizgowy chwyt oraz zapobiega otarciom.

 

Są sprzedawane w kompletnych zestawach – znajdziesz nich nie tylko drewniane kółka gimnastyczne, ale też potrzebne do ich zamontowania taśmy mocujące wykonane z odpornego na przetarcia nylonu.

 

Zalety kółek gimnastycznych


Kółka do gimnastyki mają tę zaletę, że pozwalają na jeszcze dokładniejsze i pełniejsze wykonywanie nawet tradycyjnych ćwiczeń. Dzięki nim, nawet zwyczajne brzuszki, skłony czy pompki można w ciekawy sposób urozmaicić. To tylko niektóre z zalet, jakie mają nasze kółka gimnastyczne. Sklep jest wyposażony także w inne akcesoria do ćwiczeń, jak choćby skakanki czy gumy treningowe i expandery.|

Zobacz także: Pasy kulturystyczneArm Blaster oraz wałki treningowe Power Wheel

pixel