SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Drążek do podciągania - Drążek do ćwiczeń

( ilość produktów: 6 )

 

Ćwiczenia na drążkach i poręczach co prawda należą do jednych z najbardziej wymagających, ale jednocześnie gwarantują bardzo satysfakcjonujące efekty w postaci wypracowania siły, wytrzymałości i mobilności mięśni. Zobacz, jakie poręcze i drążki do podciągania znajdziesz w ofercie Bushido-Sport. 

Marka
Cena
-

 

 

Jakość naszego asortymentu

Każdy drążek do ćwiczeń, który znajduje się w naszej ofercie, przeszedł restrykcyjne testy obciążeniowe, dzięki czemu gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Ich konstrukcje wykonane są bardzo mocnych stalowych profili, które nie wyginają się podczas ćwiczeń. Warto podkreślić również, że nasze drążki zostały zaprojektowane przy współpracy z trenerami, zawodnikami i specjalistami, co sprawia, że gwarantują wygodny i efektywny trening.

 

Jakie drążki i poręcze znajdziesz w Bushido-Sport?

Różnorodność rodzajów drążków, poręczy i podpórek, które znajdują się w naszej ofercie, pozwoli Ci wyposażyć profesjonalną salę treningową oraz zaplanować sobie niezwykle wszechstronny trening.

 

Drążek do ćwiczeń na ścianę

Drążek na ścianę to jeden z najbardziej uniwersalnych modeli drążków. Umożliwia wykonywanie wielu zróżnicowanych ćwiczeń, oczywiście na czele z podciąganiem. Oprócz tego możesz wykonywać na nim również różnego rodzaju wymyki i inne ćwiczenia gimnastyczne. Oferujemy zarówno proste drążki, jak i bardziej złożone konstrukcje posiadające nawet dziesięć uchwytów, które urozmaicają spektrum możliwych ćwiczeń. Drążki do ćwiczeń możesz przytwierdzić do ściany, jak również umieścić je na drabinkach.

 

Drążki na sufit

Każdy dostępny u nas drążek do podciągania sufitowy zawiera wsporniki, dzięki którym nie kołysze się podczas wykonywania na nim ćwiczeń. Umieszczenia drążka na suficie daje nieco szersze możliwości ćwiczeń mięśni brzucha podczas unoszenia i opuszczania nóg. Dostępne u nas modele w większości są tak skonstruowane, że możliwy jest ich montaż zarówno na ścianie, jak i na suficie.

 

Drążki rozporowe

Drążek rozporowy mocuje się w futrynie drzwi. Dostępny u nas model posiada duży zakres szerokości, dzięki czemu znajdzie zastosowanie w futrynach o standardowych wymiarach. Gwintowane wsporniki są gwarancją bezpieczeństwa, a miękkie uchwyty podnoszą komfort ćwiczeń.

 

Poręcze gimnastyczne

Nie tylko fighterzy, ale też coraz więcej aktywnych fizycznie osób dostrzega zalety kalisteniki, czyli ćwiczeń na własnym ciężarze. Zakres możliwych ćwiczeń poszerzają poręcze gimnastyczne, które umożliwiają trening mięśni ramion, brzucha oraz wielu innych partii. Oferujemy poręcze o różnych rozmiarach. Każde charakteryzują się wysoką wytrzymałością i jakością wykonania.

 

Podpórki do pompek

Oferujemy również komfortowe podpórki do pompek, które nie tylko podnoszą wygodę wykonywania tych ćwiczeń, ale również poszerzają możliwości o kolejne warianty treningu. To z kolei umożliwia ćwiczenia większej liczby mięśni.

 

Poręcze do podciągania i innych ćwiczeń

Drążki do podciągania to tylko część naszej oferty w tej kategorii. W DBX Bushido możesz bowiem wyposażyć się także w poręcze treningowe, które pozwolą Ci wykonywać różne rodzaje pompek i dipów, wzmacniających poszczególne partie ciała, głównie ramiona, barki, klatkę piersiową.

W naszym asortymencie znajdziesz trwałe i gwarantujące komfortowy i bezpieczny trening paraletki i poręcze treningowe, a także różne rodzaje uchwytów do pompek. Umożliwiają one wykonywanie szerokiego zakresu tych ćwiczeń, m.in. z różnym ułożeniem dłoni i rozstawem ramion, co wpływa na to, które partie mięśni muszą zostać uaktywnione.

 

Sufitowy drążek do podciągania i inne drążki z DBX Bushido – postaw na jakość i bezpieczeństwo treningu

W DBX Bushido stawiamy na jakość. Jest ona gwarancją komfortu, efektywności i bezpieczeństwa wykonywanych ćwiczeń. Drążek do podciągania do ściany i inne rodzaje drążków wymagają szczególnej troski o jakość wykończenia i precyzję montażu. Dlatego dostępne u nas drążki do podciągania i poręcze treningowe wykonane są z trwałych materiałów, gwarantujących wysoką wytrzymałość. Zawierają elementy niezbędne do prawidłowego montażu, dzięki czemu możesz bezpiecznie zamontować je do sufitu, ściany bądź w futrynie drzwi, ciesząc się najwyższym możliwym bezpieczeństwem w czasie wykonywania ćwiczeń.

Dostępne w ofercie DBX Bushido drążki do podciągania i poręcze treningowe to sprzęt, który możesz wykorzystać z powodzeniem zarówno w klubie sportowym, jak i we własnej domowej siłowni.

pixel