SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Wałki do masażu - Rollery do masażu

( ilość produktów: 2 )

Wałki / Rollery do masażu

Wałki treningowe (rollery) przeznaczone są do rozluźnienia napiętych mięśni ułatwiając ich regenerację i poprawiając sprawność. Regularne ćwiczenia z rollerem zalecana są sportowcom wszystkich dyscyplin sportowych oraz osobom mającym problemy z bólami zwyrodnieniowym. Wałki do masaży są niezbędnym wyposażeniem każdego sportowca i fizjoterapeuty. 

Marka

 

 

Roller do masażu jest jednym z najlepszych sposobów na rozluźnienie mięśni po intensywnym wysiłku. Dlatego powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej osoby, która jest aktywna fizycznie. Zobacz, jakie rollery znajdują się w ofercie naszego sklepu i wybierz wałek do masażu, który będzie dla Ciebie najbardziej komfortowy.

 

Roller do masażu mięśni – dlaczego jest Ci potrzebny?

Wałki do masażu pomagają w rozluźnianiu mięśni po treningu. Dzięki temu mięśnie znacznie szybciej się regenerują i zyskują zdolność do ponownego wysiłku. Masaż przy użyciu rollera poprawia ogólną kondycję mięśni i zapobiega niechcianym kontuzjom lub zwyrodnieniom.

 

Rollera możesz używać do rozluźniania mięśni w dowolnej części ciała. Doskonale zda egzamin zarówno w dolnych, jak i górnych partiach. Możesz używać do masażu mięśni kończyn, pleców, tułowia, klatki piersiowej czy karku.

 

Wałek do rolowania – nie tylko dla sportowców

Wałek do rolowania mięśni jest odpowiedni również dla osób prowadzących siedzący tryb życia oraz pracujących za biurkiem. Masaż wałkiem aktywizuje głębokie mięśnie odpowiedzialne za posturę, dzięki czemu pomaga zachować prawidłową postawę oraz eliminować jej ewentualne wady.

 

Wałki do masażu w sklepie Bushido-Sport

Nasza oferta zawiera bardzo szeroki wybór rollerów, po które mogą sięgnąć osoby o bardzo zróżnicowanych potrzebach. Wybierając wałek do masażu, zwróć uwagę na jego twardość oraz maksymalne obciążenie.

 

  • Wałki do masażu miękkie – dobre na początek przygody z rollerami, przeznaczone dla osób o drobnej budowie ciała.
  • Rollery o średniej twardości – bardziej odpowiednie dla osób o umiarkowanie wysportowanej budowie ciała.
  • Wałki masujące twarde – polecane osobom o atletycznej budowie ciała oraz doświadczonym w masażu przy użyciu rollerów.

 

Do wyboru masz również rollery gładkie lub z wypustkami. Gładki wałek do masażu relaksuje mięśnie spięte w niewielkim stopniu. Natomiast rollery do masażu z wypustkami zdecydowanie lepiej sprawdzają się w przypadku mięśni mocno spiętych, zbitych po intensywnym treningu.

 

Wytrzymały materiał

Oferujemy wałki do masażu wykonane z elastycznych, ale wytrzymałych tworzyw EPP oraz EVA. Gwarantują bardzo dużą wytrzymałość na ścieranie, dzięki czemu Twoje rollery cechują się długą żywotnością nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Zobacz także: Piłki do masażu - Lacrosse oraz elektrostymulatory mięśni

pixel