SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Tarcze PAO

( ilość produktów: 6 )

Tarcze treningowe do treningu technik bokserskich i kopnięć

 

Tarcze typu Pao dzięki swoim kompaktowym rozmiarom nadają się idealnie zarówno do treningu kombinacji bokserskich jak i kopnięć. W swojej ofercie posiadamy tarcze Pao wykonano z odpornego na rozerwania i pęknięcia plawilu oraz doskonałej jakości skóry naturalnej. Tarcze wypełniono pianką wtórnie spienioną, która nie zbija się i jest odporna na odkształcanie się oraz kruszenie. Tarcze są lekkie i wygodne w użytkowaniu.

 

Cena
-

Nieodłącznym elementem treningu sztuk walki są ćwiczenia na tarczach pod opieką trenera. Trening z tarczami PAO poprawia płynność uderzeń, celność ciosów i kopnięć, a także łączenie technik ciosów rękami i nogami. W ofercie DBX Bushido dostępne są różne rodzaje i rozmiary tarcz PAO, które wykorzystasz w treningu pięściarskim, MMA lub innych sportów walki.  

 

Czym są tarcze PAO?

Tarcze PAO to typ tarczy zakładanych na przedramiona, które dzięki swojej długości zasłaniają przedramię od dłoni po łokieć. W treningu niezbędny jest komplet dwóch tarczy, które umożliwiają przeprowadzenie efektywnego treningu w takich dyscyplinach, jak wschodnie sztuki walki, kickboxing, MMA czy wreszcie boks. Idealnie sprawdzają się zarówno przy technikach pięściarskich, jak i ćwiczeniu kopnięć, a także ciosów wyprowadzanych kolanami czy łokciami. Skuteczna ochrona trenera, jaką gwarantują tarcze PAO, pozwala efektywnie trenować nie tylko technikę, ale też siłę uderzeń.

 

Tarcze PAO w ofercie DBX Bushido

Dbamy o to, by dostępne w naszej ofercie tarcze PAO nie tylko pozwalały przeprowadzić efektywny trening, ale też gwarantowały wysoką jakość, odporność na uszkodzenia i długą żywotność. Dlatego też oferujemy tarcze PAO wykonane z wytrzymałej bawolej skóry, czyli materiału wytrzymującego silne uderzenia i kopnięcia profesjonalnych zawodników sportów walki.

 

Jakie inne cechy posiadają nasze tarcze PAO?

 

  • Wypełnione są regeneratem, czyli specjalną pianką, która charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami amortyzacyjnymi. Dzięki nim możliwe jest ćwiczenie silnych uderzeń i kopnięć.
  • Regenerat to wypełnienie wytrzymałe, ale jednocześnie lekkie. Daje zatem trenerowi lub partnerowi treningowemu dużą swobodę wykonywania ruchów z tarczami założonymi na przedramiona.
  • Tarcze posiadają dodatkowe wzmocnienia, dzięki którym są jeszcze bardziej odporne na rozerwania w wyniku uderzeń. Wzmacniane są szwy, a także uchwyty.
  • Stabilne uchwyty gwarantują dobre utrzymywanie się tarczy na przedramionach trenera.

 

Okrągłe tarcze

W ofercie DBX Bushido dostępne są też okrągłe tarcze, które znakomicie uzupełniają worki treningowe w treningu bokserskim. Można na nich skutecznie ćwiczyć ciosy proste i sierpowe, a także podbródkowe oraz uderzenia wyprowadzane pod różnym kątem. Oferujemy tarcze okrągłe o średnicach 40 oraz 45 centymetrów.

 

Zobacz także: Tarcze Tajskietarcze do kopnięć oraz tarcze treningowe na ścianę

pixel