Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Pasy do kimon

( ilość produktów: 7 )

Strój do treningu karate, a także innych sztuk walki wymaga stosowania odpowiednio dobranego pasa. Pas do kimona dostępny jest w różnych kolorach oraz długościach. Sprawdź, co oznaczają poszczególne kolory i w jaki sposób dobrać prawidłową długość pasa.

Pasy do kimona – niezbędny element zawodników sztuk walki

Pasy do kimona są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego praktykującego sztuki walki. Oprócz pełnienia funkcji praktycznych, stanowią one także symboliczne odzwierciedlenie zaawansowania i poziomu umiejętności zawodnika.Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór pasów do kimona, które spełnią oczekiwania zarówno początkujących, jak i doświadczonych adeptów sztuk walki. Są solidne i wytrzymałe, a także dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu odpowiednie pasy dla siebie znajdą zarówno najmłodsi adepci sztuk walki, jak również dorośli zawodnicy.

Co oznaczają kolory pasa do kimona?

Kolory pasów do oznaczają kolejne poziomy zaawansowania stopni uczniowskich (od 9 kyu do 1 kyu). Biały pas przeznaczony jest dla początkującego ucznia, a kolejne kolory reprezentują kolejne stopnie zaawansowania.W ofercie naszego sklepu dostępne są pasy w różnych kolorach, od białego dla początkujących, aż po bardziej zaawansowane kolory jak niebieski, zielony, żółty, pomarańczowy i brązowy, czyli przeznaczony dla najwyższego stopnia uczniowskiego. W DBX Bushido dostępne są także pasy czarne, przeznaczone dla wyższych stopni zaawansowania.

Jak dobrać długość pasa do kimona?

Dobór odpowiedniej długości pasa do kimona jest kluczowy dla wygody i komfortu podczas treningów. W sklepie internetowym Bushido Sport oferujemy pasy o różnych długościach, aby każdy mógł znaleźć idealny dla siebie rozmiar. Dostępne u nas pasy o długościach 240, 260, 280 i 300 cm pozwalają na perfekcyjne dopasowanie do indywidualnych potrzeb i preferencji zawodnika.Decydującym czynnikiem przy doborze długości pasa jest obwód w pasie. Poniżej prezentujemy tabelę, która pomoże dobrać prawidłową długość pasa do kimona:obwód wynoszący 50-65 cm – pas o długości 240 cm,obwód wynoszący 60-75 cm – pas o długości 260 cm,obwód wynoszący 70-90 cm – pas o długości 280 cm,obwód wynoszący 90-105 cm – pas o długości 300 cm.

Trwałość pasów do kimona w ofercie DBX Bushido

Pasy do kimona oferowane przez DBX Bushido cechują się wyjątkową trwałością i solidnym wykonaniem. Są wykonane z wysokiej jakości mieszanki bawełny i poliestru, dzięki czemu są odporne na przetarcia i rozerwania, co zapewnia ich długotrwałe użytkowanie. Dodatkowo, ośmiokrotne przeszycie gwarantuje solidność i wytrzymałość pasów nawet podczas najbardziej intensywnych treningów i walk.Pasy do kimona z naszej oferty gwarantują wyjątkową wytrzymałość, która przekłada się na komfort i bezpieczeństwo podczas treningu. Jakość elementów stroju do sztuk walki przekłada się także na ich nienaganny wygląd, który zachowują przez długi czas użytkowania.

pixel