SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Środki czystości

( ilość produktów: 5 )

Środki czystości do akcesoriów treningowych to produkty, dzięki którym utrzymasz higienę sprzętu sportowego, takiego jak kaski, rękawice bokserskie, ochraniacze czy obuwie. Sprawdź, jakie produkty do czyszczenia sprzętu treningowego znajdziesz w ofercie sklepu DBX Bushido. Wybierz te, które będą dla Ciebie najwygodniejsze w użytkowaniu.

Cena
-

Czyszczenie sprzętu sportowego – dlaczego to takie ważne?

Gdy podejmujesz regularne treningi, akcesoria sportowe poddajesz intensywnej eksploatacji kilka razy w tygodniu, a nawet codziennie. Podczas treningu pocisz się, zdarza Ci się również, że pojawia się krew. Nie unikniesz ponadto wilgoci, która wraz z potem, krwią czy złuszczonym naskórkiem pozostaje na powierzchniach akcesoriów treningowych.

Czyszczenie sprzętu sportowego jest zatem koniecznością, bo wilgotne środowisko czy złuszczony naskórek stają się pożywką dla bakterii. Łatwo o rozwój pleśni, wirusów i bakterii. Do tego na ochraniaczach, we wnętrzu kasku czy rękawic bokserskich, na dowolnego rodzaju sprzętach sportowych pojawia się nieprzyjemny zapach. To wszystko wpływa na mniejszy komfort korzystania z akcesoriów sportowych, a ponadto na szybsze niszczenie i pogorszenie ich trwałości.

Odświeżacze do sprzętu sportowego – zastosowanie

W naszym sklepie znajdziesz odświeżacze do sprzętu sportowego, które przyjmują różne formy. Są wśród nich spraye, specjalne preparaty czy chusteczki czyszczące. Każdy z nich został przeznaczony do czyszczenia z zabrudzeń oraz utrzymania higieny sprzętów i akcesoriów sportowych wykonanych z konkretnych rodzajów materiałów.

W DBX Bushido znajdziesz produkty do czyszczenia m.in.:

  • tkanin
  • skór ekologicznych
  • skór naturalnych.

Jak działają środki czystości do akcesoriów treningowych?

Proponowane środki czystości do sprzętów i akcesoriów treningowych oferują:

  • usuwanie zabrudzeń, takich jak pot, krew, złuszczony naskórek,
  • pochłanianie wilgoci,
  • zapobieganie powstawaniu nieprzyjemnych zapachów,
  • poprawa czystości i elastyczności sprzętu,
  • usuwanie bakterii, wirusów i pleśni,
  • dbałość o higienę sprzętu sportowego.

Dlaczego warto z nich skorzystać?

Korzystając ze środków czystości przeznaczonych do sprzętu treningowego zadbasz nie tylko o higienę, ale i trwałość oraz utrzymanie właściwości ochronnych wykorzystywanych akcesoriów sportowych. Pozbędziesz się wilgoci i nieprzyjemnego zapachu bez ryzyka powstawania podrażnień czy alergii w wyniku korzystania ze środków czystości. Zadbasz zatem nie tylko o sprzęt sportowy, ale i ochronę m.in. skóry przed wnikaniem chorobotwórczych drobnoustrojów, a Twój trening będzie efektywny na każdym kroku. 

pixel