Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Maty treningowe i materace

ilość znalezionych towarów: 14

Maty treningowe i materace

Ćwiczenia ogólnorozwojowe, siłowe czy stretching możesz wykonywać praktycznie w każdym miejscu, jednak niezależnie od tego, czy ćwiczysz na sali gimnastycznej, w domu czy na trawie, potrzebujesz maty treningowej. W DBX Bushido możesz wyposażyć się we wszystkie rodzaje niezbędnych mat do ćwiczeń i materaców gimnastycznych. Zobacz, co znajduje się w naszym asortymencie i zapewnij sobie najlepsze warunki do ćwiczeń.

Marka
Cena
-

Materace treningowe w DBX Bushido

W naszej ofercie dostępne są materace gimnastyczne wykonane ze wzmocnionej skóry syntetycznej, która gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Różna grubość materaców pozwala dobrać odpowiednie do ćwiczeń o innej charakterystyce. Materace o grubości 10 cm okażą się odpowiednie do ćwiczeń dla dzieci, natomiast te o grubości 5 cm lepiej sprawdzą się przy ćwiczeniach siłowych czy jako prowizoryczne maty w treningach sportów walki.

Wytrzymałość naszych materacy treningowych podniesiona jest poprzez zastosowanie szwów z nici rdzeniowej, która jest odporna na rozerwania i gwarantuje długą trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu.

 

Maty do ćwiczeń – wybierz optymalne rozwiązanie

Maty treningowe pozwalają na wykonywania zróżnicowanych ćwiczeń praktycznie na każdym podłożu. Do treningu siłowego na własnym ciężarze polecamy grube maty do ćwiczeń, które skutecznie amortyzują nacisk ciała na podłoże. Cieńsze maty przeznaczone są do jogi i innych ćwiczeń, w czasie których służą przede wszystkim do odizolowania od podłoża.

Możesz zdecydować się na klasyczne zwijane maty do ćwiczeń, a także na maty-puzzle. Te ostatnie świetnie sprawdzają się nie tylko w czasie różnorakich ćwiczeń, ale również jako mata w treningach sportów walki czy podkłady pod urządzeniach do ćwiczeń.

 

Maty do akupresury – obniż stres

W DBX Bushido możesz też wyposażyć się w maty do akupresury, czyli maty z kolcami, które służą jako skuteczne akcesoria do relaksacji. Pomagają usunąć napięcie w mięśniach oraz pobudzić krążenie krwi. Dzięki nim obniżysz także ciśnienie krwi, zredukujesz bóle głowy czy zwiększysz pobór tlenu przez komórki organizmu.

pixel