Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piłki refleksowe dla dzieci

ilość znalezionych towarów: 2

Zestawy bokserskie ( piłka refleksowa + rękawice bokserskie ) to świetny pomysł dla każdego dziecka.Trening na piłkach bokserskich wyrabia refleks, dynamikę, koordynację oraz zwinność i wyczucie dystansu. Trening na piłkach refleksowych to nie tyło doskonały trening zręcznościowy ale przy okazji świetna zabawa która pozwoli Twojemu dziecku wyładować nadmiar energii. 

 

Piłki refleksowe – nie tylko dla młodych fighterów

Refleks jest jedną z kluczowych umiejętności motorycznych zawodników sportów walki. Dlatego też już najmłodszych adeptów różnych dyscyplin warto uświadamiać o konieczności pracy nad nim. Aby to zrobić, warto podarować małemu fighterowi piłkę do treningu bokserskiego, dzięki której dziecko będzie mogło ćwiczyć refleks już od pierwszych dni swojego treningu bokserskiego. Trening z piłką refleksową jest jednak bardzo korzystny nie tylko młodych zawodników sportów walki. Jeśli Twoje dziecko lubi jakąkolwiek aktywność fizyczną, a Tobie zależy na jego prawidłowym rozwoju, to piłka refleksowa okażę się znakomitym pomysłem na to, aby umożliwić świetną zabawę, która jednocześnie okaże się dla niego bardzo korzystna. Piłka do treningu bokserskiego pozwala bowiem:

  • zbudować dobrą kondycję;
  • poprawić refleks;
  • zwiększyć szybkość i dynamikę;
  • poprawić koordynację ruchową;
  • zwiększyć umiejętność wyczuwania dystansu oraz orientacji przestrzennej.

Trening z piłką refleksową to dla dziecka także znakomity sposób na rozładowania nadmiaru emocji oraz budowanie pewności siebie i wiary w swoje umiejętności.

 

Piłki do boksowania – co zawierają zestawy DBX Bushido?

W DBX Bushido piłki refleksowe dla dzieci sprzedawane są w zestawach, które zawierają elementy niezbędne do treningu oraz montażu sprzętu. Co się w nich znajduje?

  • Piłka do treningu bokserskiego – wykonana jest z trwałych i bezpiecznych materiałów, obwód o długości 68 cm gwarantuje dzieciom optymalne warunki do treningu.
  • Rękawice o wadze 6 oz – swoimi wagą i rozmiarem przystosowane są dla dzieci. Powstają z wytrzymałych materiałów, gwarantując trwałość i odporność na uszkodzenia. Doskonalone amortyzują uderzenia, a system Activ Clima zapobiega nadmiernemu poceniu się dłoni.
  • Elementy do montażu – zawiera mocowanie, karabińczyk oraz zestaw kołków i wkrętów.

Z piłkami do treningu bokserskiego Twoje dziecko zrobi ogromne postępy w treningu i prawidłowo rozwinie swoją motorykę. Nie przebieraj w półśrodkach i wybierz najlepszy sprzęt sportowy dla dzieci od DBX Bushido.

 

Zobacz także: Rękawice bokserskie dla dzieci oraz gruszki bokserskie dla dzieci

pixel