Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

DBX Strap Pro - AB Sling Strap

( ilość produktów: 1 )

Podczas treningów ogólnorozwojowych, celem poprawy kondycji czy wzmocnienia ciała, a także po to, by pracować nad konkretnymi partiami mięśniowymi, sprawdzają się rozmaite przyrządy treningowe. W Bushido-Sport znalazły się specjalne uchwyty DBX STRAP PRO – AB SLING STRAP, które pozwolą Ci pracować efektywnie nad mięśniami tułowia i brzucha.

DBX STRAP PRO – AB SLING STRAP – co to za przyrząd?

Do wyboru masz przyrząd – uchwyty do podwieszenia, które pozwalają na pracę nad mięśniami tułowia i brzucha. Tego typu uchwyty mają za zadanie odciążyć dłonie i ramiona podczas podejmowanych ćwiczeń, co wpływa na możliwość wykonania dłużej trwającego treningu. Trenowanie wybranych partii mięśniowych jest nie tylko łatwiejsze, lecz przede wszystkim zdecydowanie bardziej efektywne.

Do czego służy DBX STRAP PRO – AB SLING STRAP?

Do dyspozycji masz narzędzie fitness, które wykorzystujesz do pracy z mięśniami brzucha i tułowia. Możesz z niego skorzystać zarówno w warunkach domowych, jak i na zewnątrz. Potrzebujesz jedynie drążka bądź haków, do których przymocujesz przyrząd za pomocą dwóch karabińczyków.

Szerokie pasy na ramiona są w stanie udźwignąć ciężar Twojego ciała. Tym samym zyskujesz na stabilnym przyrządzie treningowym, który wykorzystasz do różnego rodzaju ćwiczeń, w tym treningów mających na celu wzmocnienie wybranych partii mięśniowych.

Do jakich ćwiczeń można użyć DBX STRAP PRO – AB SLING STRAP?

Proponowany przyrząd wykorzystasz do ćwiczeń, które składają się na trening wytrzymałościowy i siłowy. Świetnie sprawdzą się w trakcie ćwiczeń, podczas których chcesz pracować nad wzmocnieniem tułowia, jednocześnie zależy Ci na tym, aby nadmiernie nie obciążać górnych partii ciała.

Możesz wzmacniać, budować stabilność i poprawiać wytrzymałość za pomocą tego przyrządu do ćwiczeń.

Dlaczego warto postawić na ofertę od Bushido-Sport?

W naszej ofercie znajdziesz przyrządy do ćwiczeń, które są trwałe i wytrzymałe. Stawiamy na produkty bazujące na wysokiej jakości materiałach, aby zagwarantować Ci możliwość podejmowania efektywnych, ale i bezpiecznych treningów.

DBX STRAP PRO – AB SLING STRAP są wykonane nie tylko z trwałego, lecz również wygodnego w użyciu materiału. Nie będziesz miał problemu z ich zamocowaniem w wybranym miejscu. Poza karabińczykiem możesz również zastosować dodatkowe pasy.

Dołączone etui umożliwia Ci wygodne przechowywanie, a także zabranie ze sobą przyrządu w dowolne miejsce, w którym planujesz przeprowadzić trening. Postaw na sprawdzoną ofertę z naszego sklepu. 

pixel