SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Power Bagi

( ilość produktów: 5 )

POWER BAGI DBX BUSHIDO®

 

 

Power Bagi w odróżnieniu od Sandbagów są już wypełnione do konkretnej wagi jednolitym obciążeniem. Przyrządy te są wykorzystywane w treningu funkcjonalnym w celu kompleksowego treningu wszystkich partii mięśniowych.

Cena
-
.

Chcesz uzupełnić swój trening o funkcjonalne ćwiczenia równomiernie rozwijające całe ciało? A może nie jesteś w najlepszej firmie i chcesz równomiernie wzmocnić wiele partii mięśni, zamiast izolować poszczególne obszary w czasie ćwiczeń na maszynach w siłowni? W obu przypadkach idealnie sprawdzi się powerbag treningowy. Przekonaj się, czym jest powerbag i jakie korzyści wnosi do Twojego treningu. Zapoznaj się z powerbagami treningowymi z oferty DBX Bushido i zdecyduj się na wysokiej klasy sprzęt treningowy.

 

Czym są powerbagi?

Powerbag to sprzęt podobny do sandbaga. Przypomina on swoją formą torbę sportową, wyposażoną w ergonomiczne uchwyty. Powerbag w przeciwieństwie do sandbaga jest wypełniony jednolitym obciążeniem o określonym ciężarze, natomiast w przypadku tych drugich możemy dowolnie regulować poziom obciążenia. Powerbagi wypełnione są gumowym granulatem, zapewniającym równomierne obciążenie na całej powierzchni przyrządu. Zaletą tego rozwiązania jest to, że obciążenie nie przesuwa się wewnątrz worka w czasie jego przenoszenia bądź przerzucania.

Powerbagi służą do wykonywania szerokiego zakresu ćwiczeń, polegających m.in. na przerzucaniu czy podnoszeniu worka, które skutkują równomiernym wzmocnieniem mięśni we wszystkich partiach ciała.

 

Powerbagi treningowe – jak pomagają w treningu?

Powerbag treningowy wymusza na ćwiczącym stabilizacją ciężaru, dzięki czemu pomaga wzmacniać mięśnie głębokie, a co tym idzie – wypracowywać prawidłową postawę ciała. Ćwiczenia z wykorzystaniem tego przyrządu są pomocne w budowaniu siły, wytrzymałości i kondycji. Okazują się bardzo cenne także w kontekście spalania tkanki tłuszczowej.

Powerbagi wspomagają pracę nad koordynacją ruchową i równomiernie wzmacniają wszystkie partie ciała, czego nie można powiedzieć o ćwiczeniach na siłowni z wykorzystaniem maszyn. Są odpowiednie zarówno dla sportowców, jak i osób prowadzących siedzący tryb życia, ponieważ pobudzają układ krążenia do prawidłowej pracy.

 

Powerbag – co znajdziesz w ofercie DBX Bushido?

W DBX Bushido znajdziesz powerbagi treningowe wyposażone w 7 uchwytów, rozmieszczonych w taki sposób, aby zapewnić możliwość wykonywania możliwie jak najszerszego zakresu różnych ćwiczeń. Uchwyty wypełnione są wkładem zapobiegającym ich złamaniom. Dodatkowe wzmocnienia podnoszą ich wytrzymałość nawet do 300kg.

Powerbagi od DBX Bushido wykonane są z 7-warstwowego materiału i zszywane nićmi rdzeniowymi, dzięki czemu gwarantują wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne. Możesz zatem z powodzeniem wykorzystywać je do treningu na zewnątrz.

Oferujemy powerbagi o ciężarach 10, 15, 20 lub 25 kg. Jeśli zależy Ci na możliwości różnicowania obciążenia w czasie różnych ćwiczeń, możesz zdecydować się na zakup zestawu worków w korzystnej cenie.

Zobacz także: SandbagiRogale - worki treningowe oraz XBag

pixel