Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Korona karku do ćwiczeń

( ilość produktów: 3 )

Obciążenie korony karku

Trenowanie z akcesoriami jest znacznie bardziej wydajne i urozmaicone, dlatego też wiele ćwiczących osób decyduje się z nich skorzystać. Jednym z ciekawszych gadżetów jest bez wątpienia korona karku. To przyrząd, który z uwagi na swoje przeznaczenie i miejsce noszenia musi być maksymalnie wygodny.

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie bezpieczne produkty, które doskonale sprawdzają się na każdej sali treningowej. Zachęcamy do obejrzenia ich i zamówienia online, co znacznie usprawni zakupy, czyniąc je szybkimi oraz tańszymi niż stacjonarnie.

Marka

Solidny przyrząd do ćwiczeń karku

Trudno jest trenować wyłącznie wybrane części ciała. Zazwyczaj efekty widoczne są na różnych obszarach, co nie usatysfakcjonuje zawodników MMA, zapaśników ani bokserów chcących skoncentrować się tylko na karku. Korona do ćwiczeń karku to doskonały gadżet, wzmacniający głównie te mięśnie, na których Ci zależy. Jednak to nie wszystko, bo pełni też inną istotną rolę – amortyzuje przed wstrząsami w wyniku ciosów wyprowadzanych w głowę. Z kolei w sportach parterowych służy jako dodatkowy punkt podparcia.

 

Co wpływa na jakość i komfort użytkowania naszego gadżetu? Przede wszystkim to, że:

 

  • został wykonany z wyselekcjonowanych materiałów – stalowego łańcucha i wytrzymałego poliestru,
  • zapięcie na rzepy, które można swobodnie regulować w dużym zakresie,
  • rzepy zostały obszyte piankami, co sprawia, że w miejscach zetknięcia za skórą nie powodują otarć ani innych podrażnień.

 

Cały gadżet jest tak skonstruowany, że zapewnia faktyczne obciążenie podczas treningu, jednak nie powoduje dyskomfortu i nie wpływa na pogorszenie jakości ćwiczeń. Warto zaopatrzyć się w niego, kiedy zależy Ci na poprawieniu wyglądu i umięśnienia karku podczas wykonywania ćwiczeń ze swojego planu treningowego.

 

Oryginalne akcesoria do ćwiczeń

Nasze akcesoria do ćwiczeń są w 100% oryginalne i cechują się solidną, mocną, ale też estetyczną konstrukcją. Producent udziela na nie 2-letniej gwarancji, dzięki czemu masz pewność, że wszelkie drobne usterki czy jakiekolwiek problemy techniczne zostaną w razie potrzeby naprawione, a gdy to nie będzie możliwe to otrzymasz nowy sprzęt.

 

Korona do ćwiczeń karku szybko stanie się jednym z Twoich ulubionych gadżetów. Szczególnie gdy zauważysz, że rezultaty z jej stosowania są widoczne w krótkim czasie. Na pewno zwiększy to Twoją motywację i pozwoli z sukcesem przygotować się do zawodowej walki lub zbudować taką sylwetkę, o jakiej marzy każdy amator. Zapraszamy!

 

Wzmocnienie mięśni karku – jakie znaczenie w sportach walki?

Obciążnik na kark jest bardzo ważnym elementem, jaki powinien znaleźć się na wyposażeniu zawodników sportów walki, przygotowujących formę do starcia. Choć w powszechnej opinii świadomość o konieczności ćwiczenia mięśni karku nie jest zbyt duża, to jednak każdy fighter doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że:

 

  • silny i rozbudowany kark zmniejsza intensywność wstrząsów wywołanych uderzeniami w głowę;
  • w sportach chwytanych silny kark może być stabilnym punktem podparcia lub posłużyć do zepchnięcia przy obaleniu;
  • silne mięśnie karku przekładają się również siłę w kończynach górnych;
  • wytrenowany kark pomaga w utrzymaniu prawidłowej postawy i niweluje jej wady i zniekształcenia.

 

Przyrząd do treningu mięśni karku – wybierz profesjonalne sprzęt od DBX Bushido

Chcesz wzmocnić swój kark i czerpać korzyści z siły i wytrzymałości mięśni znajdujących się w tym obszarze ciała? Nie przebieraj w półśrodkach, lecz zdecyduj się na wytrzymały i stabilny obciążnik do mięśni karku z DBX Bushido. Nasz sprzęt zagwarantuje Ci wysoki komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo treningu mięśni karku.

Stalowy łańcuch, który wytrzymuje obciążenie do 100kg pozwoli efektywnie rozbudowywać mięśnie karku nawet wprawionym zawodnikom, którzy mają już za sobą intensywny trening tych okolic. Możliwość płynnej regulacji rozmiaru obciążnika korony karku daje gwarancję idealnego dopasowania do indywidualnych potrzeb zawodników.

 

Zobacz także: Torby treningowe, Spodenki treningowe, Rashguard - krótki rękaw

pixel