Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Pasy obciążeniowe

( ilość produktów: 5 )

Pasy obciążeniowe - Dip Belt

 

Pasy obciążeniowe mają na celu zwiększenie ciężaru podczas wykonywania pompek szwedzkich lub podciągania na drążku. Ich stosowanie zalecane jest osobom którym zależy na zwiększeniu wyników treningowych lub przezwyciężenie stagnacji treningowej. Oferowane przez nas pasy obciążeniowe wykonane są z mocnego 7 warstwowego materiału zapewniającego odpowiednią trwałość nawet podczas stosowania dużych obciążeń.

Cena
-
  

Podciąganie lub pompki szwedzkie przestały przynosić efekty ze względu na Twój wysoki poziom wytrenowania? Nie musisz rezygnować z tych ćwiczeń, a jednocześnie możesz łatwo przełamać treningową rutynę. Wystarczy, że sięgniesz po pasy obciążeniowe, dzięki którym zwiększysz ciężar swojego ciała i wymusisz na mięśniach większy wysiłek. W DBX Bushido dostępne są pasy obciążeniowe z regulacją wagi – przekonaj się, dlaczego warto wykorzystać je do treningu i poznaj zalety dostępnych w naszej ofercie pasów z obciążeniem.

 

Pasy obciążeniowe – na czym polega trening?

Pasy do treningu obciążeniowego są bardzo proste w użyciu. Za pomocą karabińczyków przymocowane są do nich łańcuchy, na których możesz zawiesić dowolne obciążenie. Wiszące obciążenie nie przeszkadza w wykonywaniu takich ćwiczeń, jak podciąganie na drążku czy pompki szwedzkie, tzw. dipy. W zależności od swoich możliwości z wykorzystaniem pasów kulturystycznych obciążeniowych możesz zatem zwiększyć ciężar swojego ciała nawet o kilkanaście lub ponad dwadzieścia kilogramów.

 

Pasy do treningu obciążeniowego – zalety wykorzystania

Pasy obciążeniowe to prosty sposób na przełamanie treningowej rutyny i pobudzenie mięśni do zwiększonego wysiłku podczas wykonywania rutynowych ćwiczeń, które przestały być już wymagające. Wykonując z pasami obciążeniowymi takie ćwiczenia, jak podciąganie na drążku czy pompki szwedzkie na poręczach, możesz dalej rozwijać swoją siłę oraz masę mięśni, wykorzystywanych podczas tych ćwiczeń, tj. mięśni ramion, barków, pleców czy klatki piersiowej.

Pasy kulturystyczne obciążeniowe gwarantują znacznie większe bezpieczeństwo w czasie wykonywania ćwiczeń niż na przykład trzymanie obciążenie między udami. Ponadto w żaden sposób nie utrudniają zachowania prawidłowej techniki, dzięki czemu trening pozostaje w pełni funkcjonalny i skuteczny.

 

Pasy z obciążeniem – co znajdziesz w DBX Bushido?

Nasze pasy obciążeniowe zostały wykonane z 7-warstwowego, wzmocnionego materiału, który gwarantuje dużą wytrzymałość. Dodatkowe wzmocnienie taśmą o udźwigu do 150kg pozwala wykorzystywać je do naprawdę intensywnych ćwiczeń. Materiał, z których powstają nasze pasy, jest łatwy w utrzymaniu w czystości oraz odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu możesz z powodzeniem ćwiczyć w nich także na plenerowych siłowniach. Dodatkowo wzmacniane szwy gwarantują trwałość nawet przy wielu latach intensywnej eksploatacji.

Oferujemy także pasy obciążeniowe z regulacją wagi. Wyposażone są one w 10 kieszonek, które możesz wypełnić obciążeniem bądź opróżnić, dostosowując obciążenie do swoich aktualnych możliwości bądź celów treningowych.

 

Zobacz także: Obciążniki na kostki i nadgarstki, wrist roller oraz hantle kettlebell

pixel