Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Taśmy treningowe - Pasy treningowe

( ilość produktów: 4 )

Taśmy treningowe do treningu podwieszanego

Taśmy treningowe przeznaczone do treningu podwieszanego umożliwiające wszechstronny trening całego ciała z wykorzystaniem własnego ciężaru.

Marka
  

|

Chcesz wykorzystać ciężar swojego ciała do wszechstronnego treningu? Dzięki asortymentowi sklepu DBX Bushido okaże się to naprawdę łatwe. Wystarczy, że wyposażysz swój klub sportowy lub domową siłownię w taśmy treningowe. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, jakie pasy treningowe z DBX Bushido pomogą Ci urozmaicić swój trening i wzmocnić wszystkie partie mięśnie w czasie swojego treningu.

 

Co to jest taśma treningowa?

Taśmy treningowe to zestaw wytrzymałych taśm i mocowań, które umożliwiają wykonywanie wszechstronnych ćwiczeń w podwieszeniu, z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Dużą zaletą ćwiczeń z pasami treningowymi jest jego bezpieczeństwo i niewielkie ryzyko odniesienia kontuzji. Co więcej, można przeprowadzać go w każdych warunkach bez żadnych problemów. Pasy treningowe są odpowiednie dla osób, które ze względu na małe pomieszczenie nie mogą pozwolić sobie na zamontowanie drążka. Po ćwiczeniach można je zwinąć i przechowywać w dowolnym w dowolnej szafce czy szufladzie, ponieważ zajmują bardzo mało miejsca. Ich waga nieznacznie przekracza 1 kg, dlatego nie sprawiają problemu w czasie transportu.

 

Zalety ćwiczeń z taśmami treningowymi

Pasy treningowe to element, który może uzupełnić trening każdego sportowca ? zarówno wyczynowego, jak również amatora ? niezależnie od wieku, płci, warunków fizycznych i poziomu wytrenowania. Dzięki temu, że do treningu wykorzystuje się wyłącznie ciężar własnego ciała, można samodzielnie ustalić sobie poziom wykonywania ćwiczeń.
Trening na taśmach aktywizuje i rozwija mięśnie posturalne. Dlatego jest odpowiedni dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia, którym pomaga w utrzymaniu prawidłowej postawy.

 

Pasy treningowe w DBX Bushido

Jeśli chcesz wyposażyć się w wytrzymałe taśmy treningowe, skorzystaj z oferty DBX Bushido. Pasy do ćwiczeń z naszej oferty wykonane są z bardzo wytrzymałych materiałów, które gwarantują długą żywotność tych akcesoriów. Ponadto są gwarancją wysokiego komfortu i bezpieczeństwa w czasie treningu. Jakie inne cechy usprawniają sprawiają, że trening z taśmami od DBX Bushido jest efektywny i bezpieczny?

 

  • Możliwość regulacji długości ? swobodna regulacja długości pozwala ustalić dostosować taśmy oraz ramienia do swoich warunków fizycznych. Długość naszych taśm może wynosić od 200 do nawet 290 cm. W naszej ofercie dostępne są też krótsze taśmy, których długość mieści się w zakresie 120?160 cm.
  • Optymalna szerokość rączek ? rączki szerokie na 13 cm są optymalne dla każdego, niezależnie od wielkości dłoni.
  • Mocowania ? wytrzymałe taśmy zakończone są metalowymi karabińczykami. Gwarantuje to udźwig nawet do 250 kg.

 

Ćwicz bezpiecznie na jakościowym sprzęcie

Dostępne w naszej ofercie taśmy treningowe objęte są dwuletnią gwarancją. Bezpieczne mocowanie pasów zagwarantują Ci też wykonane z wytrzymałej blachy mocowania, które możesz zamontować do ściany lub sufitu ? również znajdziesz je w ofercie DBX Bushido.

 

Zobacz także: Liny treningowe - Power Rope oraz Liny jutowe do wspinania

pixel