SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Piłki do ćwiczeń treningowe

( ilość produktów: 14 )

Piłka do ćwiczeń treningowa

 

W treningu siłowym oraz ćwiczeniach gimnastycznych bardzo pomocnymi przyrządami okazują się być piłki treningowe, które pozwalają na zwiększenie obciążenia oraz zaangażowanie wielu partii mięśni jednocześnie. Przekonaj się, że warto urozmaicić trening o ćwiczenia z piłkami i wybierz piłki z bogatej oferty sklepu DBX Bushido.

 

Marka
Cena
-

Dlaczego warto ćwiczyć z piłkami?

Piłka treningowa lub gimnastyczna to sprzęt, które w bardzo efektywny sposób pomoże Ci urozmaicić treningi siłowe i sprawnościowe. Dzięki wykorzystaniu piłki do ćwiczeń zwiększysz intensywność ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych. Ponadto zaangażujesz w trening więcej partii mięśni jednocześnie, dzięki czemu poprawisz sprawność całego układu ruchu. Piłka do ćwiczeń pozwoli Ci wypracować większą siłę eksplozywną, a także rozwinąć szybkość i dynamikę.

 

Bardzo pomocne w treningu okazują się również piłki gimnastyczne. Można wykorzystywać je w treningu w zasadzie wszystkich dyscyplin sportowych. Jest to bowiem przyrząd, który podczas treningu aktywizuje mięśnie posturalne, dzięki czemu sportowcy mogą poprawiać swoją wytrzymałość, a osoby z wadami postawy korygować je. Ponadto trening z taką piłką do ćwiczeń podnosi również elastyczność stawów.

 

Piłki treningowe w sklepie DBX Bushido

W internetowym sklepie sportowym DBX Bushido dostępne są różne rodzaje piłek treningowych, które pozwolą Ci w inny sposób urozmaicić lub zintensyfikować swój trening.

 

  • Piłki do ćwiczeń siłowych – przeznaczone są do treningu siłowo-wytrzymałościowego. Dzięki użyciu piłek możesz zwiększyć opór mięśni podczas popularnych ćwiczeń, takich jak brzuszki, skręty tułowia, wykroki, przysiady itp.
  • Piłki lekarskie – można nimi urozmaicić trening w bardzo podobny sposób, ponadto umożliwiają również wykonywanie rzutów czy ćwiczenia polegające na balansowaniu na piłce. Rozgrzewki wykonywane z piłkami lekarskimi mogą być bardzo efektywne.
  • Piłki Wall Ball – korzystają z nich osoby trenujące cross-fit, a także innych dyscyplin siłowych. Pozwalają zwiększyć siłę eksplozywną, angażuje wiele partii mięśni jednocześnie.
  • Piłki gimnastyczne – znane też jako piłki korekcyjne. Pomocne w wielu ćwiczeniach rehabilitacyjnych czy korekcyjnych. Korzystnie uzupełniają trening w zasadzie każdego sportowca. Osoby prowadzące siedzący tryb życia mogą dzięki nim zadbać o zdrowie kręgosłupa.

 

Każdy z tych rodzajów piłek w ofercie sklepu DBX Bushido dostępne w zróżnicowanych wymiarach oraz charakteryzują się dużą rozpiętością swojej masy. Dlatego też każdy może dostosować piłkę treningową do swoich warunków fizycznych oraz możliwości, tak aby trening był jak najbardziej efektywny.

 

Piłki do ćwiczeń DBX Bushido – stawiamy na wysoką jakość

Dostępne u nas piłki do ćwiczeń wykonane są z wytrzymałych syntetycznych materiałów, które charakteryzują się długą żywotnością i są odporne na rozdarcia w wyniku np. rzucania. Ponadto materiały te charakteryzują tym, że są antypoślizgowe, dzięki czemu komfort wykonywania ćwiczeń jest znacznie większy, a ryzyko wyślizgnięcia się piłki zminimalizowane.

Wszystkie piłki treningowe dostępne w DBX Bushido to sprzęt zapewniający wysoki komfort treningu, a także pozwalający osiągnąć naprawdę wysoką efektywność ćwiczeń. Nasze piłki są jednak przede wszystkim bezpieczne, dlatego sprawdzają się zarówno w treningu zaawansowanych sportowców, ćwiczeniach rekreacyjnych, jak również w czasie rehabilitacji i ćwiczeń korekcyjnych.

Wybierz piłki do ćwiczeń dopasowane do Twoich potrzeb

Szeroki wybór różnego rodzaju piłek do ćwiczeń, a także różne warianty w zakresie wagi czy rozmiaru pozwalają każdemu dobrać dokładnie takie piłki treningowe, jakich potrzebuje do własnego rozwoju, niezależnie od poziomu wytrenowania czy swojej aktualnej sprawności.

Zobacz także: Piłki do masażu - Lacrosse, zestawy do masażu oraz elektrostymulatory mięśni

 

pixel