SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Drabinki gimnastyczne do ćwiczeń

( ilość produktów: 18 )

Drabinki gimnastyczne drewniane - drabinki rehabilitacyjne do ćwiczeń

Drabinka gimnastyczna to podstawowy element wyposażenia każdej hali sportowej, sali do ćwiczeń rehabilitacyjnych, klubu fitness lub klubu fighterskiego. Mnogość ćwiczeń, jakie umożliwiają drabinki gimnastyczne, pomaga w ogólnym rozwoju oraz znacznie podnosi sprawność fizyczną. Zapoznaj się z naszą ofertą i zdecyduj, która drabinka treningowa najlepiej sprawdzi się w Twoim klubie, siłowni lub hali. 

Marka
Cena
-

 

Drabinki gimnastyczne w Bushido-Sport

W sporcie nie ma miejsca na jakiekolwiek zaniedbania pod względem bezpieczeństwa, dlatego każda drabinka do ćwiczeń, jaką znajdziesz w naszej ofercie, została wykonana z wysokiej jakości bukowego drewna. Ponadto spełniają normy bezpieczeństwa PN-EN 12346:2001, które potwierdzają ich bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń gimnastycznych i rehabilitacyjnych.

 

Wybierz funkcjonalność swojej drabinki

Nasza oferta drabinek jest bardzo bogata i zawiera proste drabinki niezbędne zarówno w szkolnych salach gimnastycznych, jak i bardziej funkcjonalne, uzupełnione o przyrządy do różnych ćwiczeń siłowych. Nasze wielofunkcyjne drabinki gimnastyczne zawierają takie przyrządy do ćwiczeń, jak:

Tego typu wielofunkcyjne drabinki to znakomite rozwiązanie dla każdego, kto chce budować swoją formę w domu. Złożone zajmują bardzo mało miejsca, a montażu poszczególnych elementów może dokonać jedna dorosła osoba. Wiele modeli naszych drabinek nie musi być przykręcanych do ściany (wiercenie może być uciążliwe, a ściany gipsowe nie należą do najwytrzymalszych), bowiem istnieje możliwość montażu rozporowego pomiędzy podłogą i sufitem.

 

Drabinki rehabilitacyjne i gimnastyczne – szeroki zakres wymiarów

Dostępne w naszej ofercie drewniane drabinki gimnastyczne występują w bardzo zróżnicowanych wymiarach, dzięki czemu z łatwością można zaaranżować przestrzeń do ćwiczeń. Dostępne w naszej ofercie drabinki różnią się:

  • wysokością,
  • liczbą szczebli,
  • szerokością.

Dowolność doboru wymiarów drabinek pozwoli Ci skutecznie rozplanować salę gimnastyczną lub klub fitness.

 

Drewniane drabinki gimnastyczne – wykorzystaj je w zaawansowanym treningu

Drabinki gimnastyczne mogą kojarzyć się przede wszystkim z lekcjami wychowania fizycznego w szkole, jednak znajdują one zastosowanie w treningu zaawansowanych sportowców, reprezentujących różne dyscypliny. Drabinki sportowe pozwalają wykonywać wiele ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych, umożliwiających wzmocnienie struktury mięśniowej, w tym także mięśni głębokich. Drabinki gimnastyczne zwiększają zakres możliwych do wykonania ćwiczeń rozciągających, dlatego warto, aby znalazły się w każdej siłowni. Z pewnością okażą się bardzo pomocne po treningu siłowym.

 

Drabinki rehabilitacyjne – wróć do formy

Wykorzystanie drabinek gimnastycznych może mieć naprawdę szeroki zakres. Oprócz ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych można wykonywać na nich także szereg ćwiczeń rehabilitacyjnych, które pomagają wypracować sprawność w przypadku rekonwalescencji po kontuzji czy konieczności korekcji wad postawy i innych zaburzeń układu ruchu. Drabinki rehabilitacyjne drewniane warto zatem mieć nie tylko w klubie sportowym, ale również w gabinecie fizjoterapeutycznym.

 

Zobacz także: Skrzynie Plyometryczne oraz tablice wspinaczkowe Pegboard

pixel