Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

KettleBell regulowany - XBAG Bushido

( ilość produktów: 4 )

XBAG DBX BUSHIDO

 

 

XBAG to bardzo uniwersalny przyrząd treningowy będący połączeniem funkcjonalności Sandbaga oraz odważników Kettlebell. Przyrząd umożliwia swobodną regulacje wagi w przedziale 1-40 kg. W komplecie z przyrządem otrzymujesz zestaw 3 pokrowców na obciążenie. Istnieje jednak możliwość dokupienia dodatkowych wkładów zarówno pustych jak i wypełnionych do konkretnej wagi. Jeśli interesuje Cię waga inna od standardowo dostępnych skontaktuj się z nami.

.

KETTLEBELL REGULOWANY XBAG BUSHIDO to uniwersalne akcesorium do ćwiczeń, które wykorzystasz zarówno w treningu funkcjonalnym, siłowym, jak i wytrzymałościowym. Możesz liczyć na efektywne ćwiczenia, przy tym bezpieczne i dopasowane pod względem obciążenia do własnych możliwości.

KETTLEBELL REGULOWANY XBAG BUSHIDO – co to za przyrząd?

KETTLEBELL REGULOWANY XBAG BUSHIDO jest to przyrząd treningowy o uniwersalnym zastosowaniu. Łączy w sobie zalety popularnych i chętnie wybieranych sandbagów wraz z klasycznymi odważnikami Kettlebell.

Dużym atutem tego przyrządu jest możliwość swobodnej regulacji wagi. W zestawie dostępnym w naszym sklepie otrzymujesz 3 pokrowce na obciążenie. Tym samym możesz ćwiczyć z przyrządem o wadze od 1 kg do aż 40 kg.

Do czego służy KETTLEBELL REGULOWANY XBAG BUSHIDO?

Proponowany przyrząd doskonale sprawdza się w treningu funkcjonalnym. Ze względu na możliwość obciążenia od kilograma aż do czterdziestu kilogramów, sam decydujesz, jakiego rodzaju trening przeprowadzisz. Dobierasz go zgodnie z własnymi możliwościami, aktualną kondycją czy efektami, które chcesz uzyskać.

Z przyrządem tym jesteś w stanie poprawić ogólną kondycję całego ciała oraz wypracować sportową sylwetkę.

Do jakich ćwiczeń można wykorzystać KETTLEBELL REGULOWANY XBAG BUSHIDO?

KETTLEBELL REGULOWANY XBAG BUSHIDO przyda Ci się podczas wielu rodzajów treningów i rozmaitych ćwiczeń. Możesz go wykorzystać do ćwiczeń, które mają na celu wzmocnić Twoje ciało i poprawić ogólną kondycję. Będzie on idealnym uzupełnieniem treningów sportów walki.

Właściwie dobierając obciążenie przyrządu, jesteś w stanie pracować nad przyspieszeniem metabolizmu, a tym samym skutecznym redukowaniem masy ciała, czyli odchudzaniem. Odpowiednie ćwiczenia z tym akcesorium treningowym wpłyną na zniwelowanie dolegliwości odczuwanych po stronie kręgosłupa.

Możesz wzmacniać ciało i pracować nad wieloma partiami mięśni jednocześnie. Z KETTLEBELL REGULOWANY XBAG BUSHIDO pracują również mięśnie głębokie, które w trakcie tradycyjnych treningów podejmowanych na siłowni najczęściej nie są trenowane.

Dlaczego warto postawić na przyrząd z naszej oferty?

KETTLEBELL REGULOWANY XBAG BUSHIDO, który znalazł się w naszej ofercie bazuje na wytrzymałych i trwałych materiałach. Zapewnia Ci bezpieczny i efektywny trening, niezależnie od jego rodzaju.

Jest to przyrząd uniwersalny, którego masę dostosujesz do własnych potrzeb i efektów, jakie chcesz osiągnąć. Dużym atutem jest możliwość wykorzystania go podczas treningów w domu czy na świeżym powietrzu. Sprzęt ten potraktujesz zatem jako podstawę wybranego treningu bądź jego uzupełnienie. 

Zobacz także: Power BagiSandbagi oraz worki treningowe - Rogale

pixel